---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión ĽUDMILA
Družstevná 116
01306 Terchová
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Vrátna dolina
Hory: Malá Fatra

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 9.00 / lôžko 
Ceny v lete

9 € / dospelá osoba / noc
8 € / dieťa do 12 rokov / noc

SILVESTER  26.12. - 02.01. - cena dohodou
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Zľavy
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko - ZDARMA!
 
 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť varenia, resp. stravovania sa v blízkych reštauráciach
 
Služby
internet otvorené ohnisko parkovisko satelit sprcha turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC záhrada kuchynka
Hovoríme:
anglicky, nemecky, poľsky
Kapacita vrátane prístelkov: 19 lôžok
Usporiadanie:
2x  1/4 izba
3x  1/3 izba
1x  1/2 izba
 
Vybavenie

Hľadáte príjemné rodinné ubytovanie v Terchovej, v krásnej prírode Malej Fatry, neďaleko lyžiarskeho centra Vrátna? Tak ste na správnej adrese - Penzión ĽUDMILA Vám ponúka celoročné služby s ubytovacou kapacitou 19 lôžok s kompletným sociálnym zariadením, TV, satelit, ohnisko na grilovanie, detské ihrisko a vlastné parkovisko na kľúč. Strávte u nás vašu dovolenku.

Pre našich zákazníkov poskytujeme WIFI pripojenie do internetu.

Penzión Ľudmila poskytuje celoročné ubytovanie. Penzión sa nachádza v centre Terchovej s dobrou príjazdovou cestou. Z penziónu je pekný výhľad na krásne pohoria Malej Fatry - Sokolie, Pupov a skalnatý masív Malý Rozsutec.

UBYTOVANIE

V penzióne Ľudmila je 6 izieb s ubytovacou kapacitou 19 osôb. Izby sa delia na 2 x 4-posteľová, 3 x 3-posteľová, 1 x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádzajú dve veľké kompletne vybavené kuchyne (mikrovlnka, 2 x varná kanvica, 2 x plyn, sporák, chladnička s mraziakom, kuchynský servis...) pre všetkých ubytovaných. Okrem toho sa v objekte nachádza spoločenská miestnosť s jedálňou a farebným televízorom (satelit).

V areáli sa nachádza záhradný nábytok s grilom, detské ihrisko.
Parkovanie v areáli na kľúč.


Prajeme vám príjemne strávené chvíle oddychu a tešíme sa na vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

O TERCHOVEJ
Tu v Terchovej, v Národnom parku Malá Fatra vás očarí čarokrásna príroda, scenéria skalnatých útvarov, hôr, lesov, lúk a bystrín. Okrem vysokohorskej turistiky tu môžete robiť aj cykloturistiku, prechádzky, rybolov a zber húb.

Počas zimnej sezóny, ktorá tu trvá 150 dní sú vám k dispozícii: štvorsedačka Doppelmayer, sedačkové lanovky a 16 lyžiarskych vlekov. Upravené lyžiarske trate, mechanické zasnežovanie a možnosť večerného lyžovania určite uspokoja aj náročnejších lyžiarov.

OKOLIE 

Okolie Terchovej ponúka návštevníkom veľa historických miest ako hrad Strečno (20 km), Starý hrad (22 km), Oravský hrad (39 km), Kaštieľ Krasňany (13 km), zámok Bojnice(90 km), Vlkolínec - skanzen Unesco (54 km), Budatínsky zámok - drotárske múzeum (25 km). Nenechajte si preto ujsť príležitosť navštíviť malebný Malofatranský kraj a spoznať ho v celej jeho kráse.

VOĽNÝ ČAS

V Terchovej sa určite nebudete nudiť. Okrem tradičných možností lyžovačky a turistiky vám Terchová a jej okolie ponúkajú aj dobré podmienky na cykloturistiku, jazdu na koni, rybolov, hubárčenie, rafting... Okrem toho je v Terchovej novovybudované multišportové centrum Terchovec (squash, tenis, bowling, bazen, masaže, virivka, sauna). V Terchovej a okolí sú aj dobré podmienky na kúpanie - krytý bazén vo Vrátnej doline v hoteli Boboty (1 km), kúpalisko Laura - Rajecké Teplice (30 km), kúpalisko Veronika - Rajec (40 km), termálne kúpalisko Bešeňová (60 km).

Ale Terchová ponúka aj kultúrne vyžitie. Terchová je známa po svete svojim folklórom. Každoročne sa v Terchovej konajú folklórny festival Jánošíkove dni, folkový festival Terchovský budzogáň. Takisto aj rôzne iné akcie, ako napríklad Preteky psích záprahov, Offroad preteky, Majstrovstvá gazdovských koní a v kosení kosou.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012