---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión KAMÉLIA
Tajovského 1
010 01 Žilina
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 25.00 / lôžko 
Ceny v lete
CENNÍK platný celoročne:
1/1 izba = 35 € / noc
1/2 izba = 55 € / noc
Apartmán, apartmán whirpool = 65 € / noc

VÍKENDOVÝ CENNÍK
(piatok-sobota-nedeľa):
1/1 izba = 30 € / noc
1/2 izba = 50 € / noc
Apartmán, apartmán whirpool = 60 € / noc

- v cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, pripojenie na internet, parkovanie, miestny poplatok a DPH
- pranie a žehlenie oblečenia okrem oblekov poskytujeme zdarma
 
Ceny v zime
 
- cena platné celoro?ne 
Zľavy
Pri svadbe, rodinnej oslave, alebo firemnej akcii nad 36 osôb a menu v hodnote nad 21,57 €/os., poskytujeme 10% zľavu  na celý účet. Poplatok za štandartnú výzdobu v 4 odtieňoch, prenájom miestnosti a personál až do rána neúčtujeme.
 
 
Stravovanie
- možnos? stravovania v reštaurácii penziónu 
Služby
internet klimatizácia letisko pamätihodnosti parkovisko reštaurácia satelit telefón televízor WC zmenáreň
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 30 lôžok
Usporiadanie:
11x 1/2 izba, 4x apartmán
 
Vybavenie
Penzión K a m é l i a *** Vám ponúka komfortné ubytovanie za prijateľné ceny v príjemnom prostredí mestského parku na bôriku, len pár minút od centra mesta Žilina. Penzión Kamélia je malý bussines hotel v Žiline, obľúbený hlavne medzi obchodnými cestujúcimi a manažérmi.
Príjemne zladené izby a štýlová reštaurácia ponúkajú svoje služby pre prácu aj voľný čas. V blízkosti penziónu sa náchádzajú obchodné centrá, mestská plaváreň, športová hala a plážové volejbalové ihrisko. Súčasťou je parkovisko strážené kamerovým systémom.

Služby Penziónu Kamélia v Žiline:
* ubytovanie: 4 apartmány + 11 komfortných izieb
* klimatizovaná reštaurácia s krbom
* room service
* vysokorýchlostný internet zdarma
* parkovisko s kamerovým systémom
* letná terasa s detským ihriskom

UBYTOVANIE
Penzión ponúka 15 komfortných izieb, ktoré sú zariadené v európskom štandarde a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, toaletou, telefónom, káblovou TV, rádiobudíkom a bezdrôtovým internetovým pripojením.

Typy izieb:
* Jednopostelová izba, Dvojpostelová izba
* Apartmán,  Apartmán s vírivou vaňou

V cene ubytovania:
- raňajky
- bezdrôtové pripojenie na internet
- parkovanie strážené kamerovým systémom
- pranie a žehlenie prádla

Ďalšie služby:
* Zmenáreň
* Room service
* Mestské a medzinárodné hovory
* Predaj suvenírov a hygienických potrieb


REŠTAURÁCIA
V príjemnom prostredí medzinárodnej reštaurácie Kamélia Vám radi ponúkneme nielen špeciality podniku, ale i výborné slovenské a zahraničné jedlá. Po dobrom obede, či večeri si môžete dopriať šálku vynikajúcej kávy a obľúbený dezert. Celková kapacita reštaurácie je 76 miest. V prednej časti sa nachádza bar a atraktívny krb, ktorý celoročne zohrieva nie len telo, ale i dušu. Reštaurácia je členitá, rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť a plne klimatizovaná.
Ponúkame Vám taktiež usporiadanie rôznych rodinných osláv, firemných akcií, svadieb a promócií. K dispozícií je Vám pripojenie na bezdrôtový internet zdarma. Otváracia doba je od 6:30 do 23:00 hodiny.

SPOLOČENSKÉ AKCIE
Penzión Kamélia Vám ponúka usporiadanie rôznych s p o l o č e n s k ý c h   a k c i í (svadby, rodinné oslavy, promocie), s ktorými má bohatú skúsenosť. V prípade Vášho záujmu Vám radi poradíme pri výbere slávnostného menu, zabezpečíme kompletný servis Vašej svadby, promócie, jubilea prípadne firemnej akcie od exkluzívnej výzdoby slávnostnych tabúľ a reštaurácie cez ubytovacie služby až po zabezpečenie kultúrneho programu, folklórnej alebo disco hudby.


S V A D B A
==========

Penzión Kamélia má bohatú skúsenosť s poriadaním svadieb. Po celkovej rekonštrukcii a slávnostnom otvorení dňa 18.3.2005 sme zorganizovali a usporiadali už vyše 100 svadieb. Rozhodli sme sa venovať svadbám osobitú pozornosť a uviesť niekolko faktov, ktoré Vám pomôžu pri výbere svadobného menu, rozloženia svadobných stolov, slávnostnej výzdoby a iných detailov, ktoré urobia svadbu v Penzióne Kamélia*** výnimočnou.

Svadobné menu zostavujeme každému zákazníkovi osobitne na mieru.Skladba svadobného menu môže pozostávať zo 4 a viacerých servírovaných chodov, prípadne môže byť kombináciou servírovaných chodov a bufetového stola. V prípade požiadavky to môže byť čisto bufetový stôl s bohatšou skladbou jedál, servírovaný v časových intervaloch. Cena svadobného menu sa odvíja od počtu chodov, sortimentu a začína od -Sk/19,92Eur/.

Reštaurácia je pomerne členitá a skladá sa z dvoch základných miestností, ktoré sú na seba priamo prepojené. Väčšia časť je počas svadby určená pre svadobné stoly a menšia časť slúži ako tanečný parket. Veľkosť stolov, ich počet a rozloženie v priestore reštaurácie závisí od počtu svadobných hostí, avšak naším zákazníkom ponúkame vždy viacero variant, aby si mohli vybrať podľa vlastného vkusu, či už uprednostňujú klasickú konzervatívnu alebo skôr modernú svadbu.

Svadby v našom Penzióne majú k dispozícii štandartnú výzdobu v troch odtieňoch, ktorú ponúkame zdarma. Pre náročnejších zákazníkov, a tých je čoraz viac, doporučujeme exkluzívnu výzdobu, ktorá zahrňuje bohaté aranžmá svadobných stolov, dekorácie zo živých kvetov, ozdobné návleky na stoličky a iné dekorácie. Táto výzdoba je platená a zabezpečuje ju pre nás externá aranžérka, s ktorou si môžte dojednať všetky detaily Vašej výzdoby reštaurácie.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest
Ž i l i n a je jedno z najväčších miest Slovenskej republiky a centrom severozápadného Slovenska. Blízke okolie ponúka veľmi dobré možnosti letnej a zimnej turistiky, nakoľko Žilinská kotlina sa nachádza medzi horskými chrbátmi pohorí Malej Fatry, Strážovských vrchov, Súľovských vrchov, Javorníkov a Kysuckej vrchoviny. Pri návšteve Žilinského historického centra určite nezabudnete na romantické prechádzky po pešej zóne, ktorá je jednou z najdlhších a najkrajších na Slovensku. Prajeme Vám príjemny pobyt. 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012