---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Apartmán NATÁLIA
Slnečné jazerá - Sever
90301 Senec
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Senecké jazerá
Hory: Malé Karpaty
Lokalita: Bratislava a okolie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 10.50 / lôžko 
Ceny v lete
OBDOBIE 11/7 - 15/8:
apartmán pre 4 osoby = 80 € / noc
apartmán pre 5 osôb = 90 € / noc
apartmán pre 6 osôb = 100 € / noc

OBDOBIE 13/6 - 11/7  a   15/8 - 19/9:

apartmán pre 4 osoby = 70 € / noc
apartmán pre 5 osôb = 80 € / noc
apartmán pre 6 osôb = 90 € / noc
 
Ceny v zime
 
-
 
Zľavy
AKCIOVÁ CENA pri poobyte na 7 nocí (30% zľava)!!!
OBDOBIE 11/7 - 15/8:
apartmán pre 4 osoby = 392 € / noc
apartmán pre 5 osôb = 441 € / noc
apartmán pre 6 osôb = 490 € / noc

AKCIOVÁ CENA pri poobyte na 7 nocí (30% zľava)!!!

OBDOBIE 13/6 - 11/7  a   15/8 - 19/9:
apartmán pre 4 osoby = 343 € / noc
apartmán pre 5 osôb = 392 € / noc
apartmán pre 6 osôb = 441 € / noc

 
 
Stravovanie
- individuálne
- v areáli sú bohaté možnosti stravovania v bufetoch a reštauráciách 
Služby
bazén, kúpalisko camping parkovisko satelit sprcha telefón televízor WC kuchynka
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 6 lôžok
Usporiadanie:
1/4 izba + obývačka s gaučom (2 osoby)
 
Vybavenie
Ponúkame Vám ubytovanie v atraktívnej lokalite Slnečných jazier pri Senci. Moderný podkrovný apartmánový byt sa nachádza priamo v rekreačnom stredisku Slnečné jazerá na severnej strane, od vody je vzdialený 50m, od centra mesta 2km.

Hostia majú v Apartmáne NATÁLIA k dispozícii jednu spálňu so štyrmi lôžkami, obývaciu miestnosť s krbom a televízorom s digitálnym vysielaním – možnosť sledovať až 70 programov. V obývačke je taktiež rozkladací gauč pre 2 osoby. Apartmán má samostatné sociálne zariadenie (vaňa, WC, umývadlo, práčka), kompletne vybavenú kuchyňu (chladnička, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrický sporák, kuchynský riad).
V apartmáne je zavedené vlastné kúrenie a v lete môžete využívať aj jeho klimatizáciu.

Všeobecné INFO:
- pobyt s domácim zvieratkom nie je možný
- vybavenie apartmánu spĺňa podmienky na krátkodobé aj dlhodobé pobyty
- súčasťou jeho vybavenia je i DIGI TAV, DVD prehrávač, magnetofón s CD, vaňa, práčka, chladnička, sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, rádio s budíkom, elektrické kúrenie, aj spomínaná klimatizácia, krb
- parkovať je možné priamo pri objekte

-pri príchode je potrebné zložiť kauciu v sume 100 EUR
- počas letnej turistickej sezóny od 13.06.-19.09.2009 zabezpečujeme len týždenné pobyty od soboty do soboty (min. 4 osoby, s odchodom v sobotu)
- hlásenie objednávok min. 10 dní pred nástupom na pobyt.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
Popis okolia a zaujímavých miest
Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najnavštevovanejších  letných stredísk cestovného ruchu na Slovensku. Areál Slnečných jazier ohraničuje mesto Senec z východu. Rozsah vodnej plochy je vyše 100 ha, dĺžka 2200 m, priemerná šírka 400 m. 

Počas letnej turistickej sezóny Správa cestovného ruchu zabezpečuje zdravotnú starostlivosť  prostredníctvom Záchrannej zdravotnej služby a Vodnej záchrannej služby.
Toto rekreačné stredisko sa nachádza na hlavnom jazdnom ťahu Bratislava - Trnava, približne 25 km od Bratislavy ( prístupové cesty: E571, 61  alebo diaľnica D1 ). 

Počas letnej turistickej sezóny sa konajú v areáli jazier  pravidelné diskotéky rôzneho charakteru. Spestrením pobytu, ale i lákadlom pre mnohých návštevníkov jazier sú i hudobno – zábavné podujatia, organizované v areáli jazier.
    

ATRAKCIE V AREÁLI
Priamo v areáli sa nachádzajú detské ihriská, volejbalové plážové ihriská, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb ( člny, vodné bicykle, tobogány ).
Tým najmenším je každoročne k dispozícii i „Kútik detských radostí“ s profesionálnym pedagogickým dozorom.
V rámci hotelových komplexov je možné zahrať si tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis. K dispozícii sú v ponuke aj masáže, bazény (vírivá masážna vaňa jakuza, bazén s protiprúdom), sauny, posilňovne.

Na severnej strane jazier sa okrem Aquaparku nachádzajú aj dva tobogány, veľký a malý. Po vyčerpávajúcom šmýkaní sa je možnosť občerstviť sa priamo v priestoroch tobogánov. 
Na severnej strane Slnečných jazier sa nachádza novootvorený Aquapark so širokým spektrom možností dostupných po celý rok. Aquapark ponúka návštevníkom 9 bazénov s rôznymi teplotami s vonkajším aj vnútorným využitím. Krytá hala poskytuje návštevníkom rekreačný bazén s atrakciami a kľudový bazén, s teplotami vody 32-36°C, pre deti je tu pripravený detský bazén, nesmie tu chýbať ani saunový komplex, masážne perličkové bazény a samozrejme tobogán (začínajúci i končiaci v krytej časti haly). Stravovanie a občerstvenie je neodmysliteľnou súčasťou tohto komplexu. Exteriér Aquaparku tvorí 2/3 jeho rozlohy. Nachádza sa tu plavecký bazén s teplotou vody 26-28°C. Cez prieplavový bazén sa dostanete do bazénovej haly. Do najmenšieho z vonkajších bazénov ústia kĺzačky a tobogán. Súčasťou sú aj lehátka so slnečníkmi. V areáli takisto nájdete plážové a detské ihrisko.

Od roku 2004 je počas letnej turistickej sezóny v prevádzke aj senecký vláčik, ktorý odchádza z námestia v centre mesta, pokračuje ulicami Senca,  ďalej prechádza bránami severnej strany Slnečných jazier, pokračuje obvodom areálu, cez južnú stranu jazier a vracia sa späť do centra mesta na jeho východiskové miesto.
  
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012