---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Apartmánový dom MARTHA
Starojánska 322
032 03 Liptovský Ján
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Liptovská Mara
Hory: Nízke Tatry
Lokalita: Liptov

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 12.00 / lôžko 
Ceny v lete

LETO (15.06. - 15.09.):

od 13 do 17€ / osoba / noc 

MIMOSEZÓNA (16.04. - 14.09. / 15.09. - 01.12.):
od 12 do 16€ / osoba / noc 


* dieťa do 12 rokov na prístelke - 30% zľava

cena nezahŕňa ubytovací poplatok obci (0,50€ / osoba / noc) 

 
Ceny v zime
 

ZIMA (01.12. - 15.04.):
od 14 do 19€ / osoba / noc 

SILVESTER:
od 17 do 22€ / osoba / noc 

* dieťa do 12 rokov na prístelke - 30% zľava 


cena nezahŕňa ubytovací poplatok obci (0,50€ / osoba / noc)


 
Zľavy
- dohodou
  
 
Stravovanie
- individuálne (možnosť varenia)

 
Služby
bazén, kúpalisko informácie internet lyžiarska lanovka parkovisko pošta sprcha turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC záhrada kongresové služby kuchynka
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 26 lôžok
Usporiadanie:
I. časť: 4x 1/2 izby (+2prístelky)
II. časť: 3x apartmány 1/2 + 1-2prístelky
 
Vybavenie

Apartmánový dom Martha I. sa nachádza v pamiatkovej zóne Liptovského Jána. Vedľa neho sa nachádza najstaršia budova v Lipt. Jáne (bývalé kasíno). Terajší Apartmánový dom bol vtedy domovom služobníctva, ktoré v kasíne pracovalo.
Apartmánový dom Martha bol taktiež zrekonštruovaný a nachádzajú sa v ňom 3 apartmány. Ponúka Vám ubytovanie pre 15 osôb v štyroch izbách, a to v nádhernom apartmáne, romantickej klenbovej dubovej izbe, či dvojizbe, rozdelenej na dve samostatné izby. Izby sú vybavené dvojlôžkovými posteľami s možnosťou 2 prísteliek. Každá izba má samostatnú kuchynku s kompletným vybavením, TV a samostatné sociálne zariadenie. Veľká vstupná hala môže poslúžiť na večerné posedenie. Možnosť parkovania priamo vo dvore. V blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek.


Apartmánový dom Martha II. je najnovší zo všetkých ubytovacích zariadení. Jeho stavba bola dokončená v novembri 2011. Táto časť Apartmánového domu Vám ponúka ubytovanie pre 11 osôb v 3 apartmánoch. Každý apartmán má kuchynku s kompletným vybavením, TV, samostatné sociálne zariadenie a balkón s krásnym výhľadom. Tieto apartmány sú stvorené pre páry alebo rodiny s deťmi, ktoré majú chuť stráviť príjemné dni v krásnom prostredí. Vstupná hala môže poslúžiť na príjemné večerné posedenie.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
Popis okolia a zaujímavých miest

Obec LIPTOVSKÝ JÁN je známa predovšetkým svojimi termálnymi prameňmi s liečivými účinkami (pohybové a zažívacie ústrojenstvo, kožné choroby). 

V lete je možnosť peších túr do Nízkych Tatier (Poludnica, Ďumbier), cykloturistiky a kúpania na krytom a otvorených termálných kúpaliskách v Liptovskom Jáne. 

V zimnej sezóne je možnosť lyžovania na lyžiarskych vlekoch priamo v obci a v lyžiarskych strediskách Závažná Poruba, Demänovská dolina Chopok-Jasná, Čertovica a vo Vysokých Tatrách. 

Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Liptova a Spiša (Svätý Kríž,Levoča, Spišský hrad), jaskýň, celoročne otvorených termálnych kúpalísk Aquapark Tatralandia a Bešeňová apriehrady Liptovská Mara
  

 
 
Posledná aktualizácia dát: 07.02.2013