---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión VŔŠKY
Vàšky 2387
013 06 Terchová
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Vrátna dolina
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 19.00 / lôžko 
Ceny v lete
OBDOBIE  15.6. - 14.9.:
1/2 izba = 48 € / noc
prístelka = 14 € / noc
 
Ceny v zime
 
OBDOBIE  15.12. - 14.3:
1/2 izba = 48 € / noc
prístelka = 14 € / noc


SILVESTER 27.12. - 2.1.
(min. 6 nocí):
1/2 izba = 99 € / noc
prístelka = 22 € / noc



MIMOSEZÓNA:

OBDOBIE  15.3. - 14.6 a 15.9. - 14.12.:
1/2 izba = 38 € / noc
prístelka = 11 € / noc



Všeobecne k cenám:


- cena ubytovania zahŕňa: ubytovanie v izbe alebo apartmáne, parkovanie, detské ihrisko, wifi pripojenie na internet, palivové drevo do krbu v apartmáne, detskú postieľku na požiadanie

- možnosť doobjednania stravy:
kontinentálne, rozšírené RAŇAJKY - 5 € / deň
POLPENZIA - 13 € / deň
PLNÁ PENZIA - 19 € / deň

- palivové drevo do krbu v apartmáne zdarma
- na požiadanie poskytneme detskú  postieľku zdarma

- počas Jánošíkových dní (29/7 - 1/8) - príplatok 55% k cene ubytovania


 
Zľavy
- zľavy je možné  dohodnúť individuálne a sú závislé od počtu osôb a celkovej dĺžky pobytu

- deti do 12 rokov zľava 20% z ceny ubytovania
- deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA


 
 
Stravovanie
- individuálne, resp. možnosť doobjednania stravy
- stravovanie v reštaurácii penziónu
 
Služby
bar informácie internet parkovisko reštaurácia satelit sprcha turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC kongresové služby
Hovoríme:
anglicky, nemecky, maďarsky
Kapacita vrátane prístelkov: 24 lôžok
Usporiadanie:
1/2 izby
1/2+1 prístelka
 
Vybavenie

Penzión VŔŠKY ***
ako súčasť areálu apartmánových drevodomov Drevenice Terchová, je situovaný v jednej z turisticky najatraktívnejších lokalít Slovenska, v obci Terchová. Penzión Vŕšky a areál dreveníc spolu vytvárajú jedinečný celoročný rekreačný areál svojho druhu na Slovensku, ktorý Vám okrem kvalitných ubytovacích a reštauračných služieb ponúkne aj nezabudnuteľný zážitok z Vašej dovolenky. Tradičná architektúra drevodomov zachováva rázovitý charakter areálu a korešponduje s historickým postavením dreveníc v tomto regióne. Na druhej strane, pohodlie a komfort, reprezentované moderným ubytovaním a rozsahom poskytovaných služieb Vám umožnia vychutnať si v plnej miere neopakovateľnú a jedinečnú atmosféru tohto miesta inšpirovaného tradíciou.

Svojou polohou v tesnej blízkosti Národného parku Malá Fatra, kvalitou ubytovania a rozsahom poskytovaných služieb predstavuje pre Vás ideálne miesto pre strávenie bezstarostnej letnej alebo zimnej dovolenky. Príďte si k nám spolu so svojou rodinou a priateľmi vychutnať chvíle pohody a oddychu.

Ak hľadáte miesto pre športové vyžitie a aktívnu dovolenku, u nás si určite vyberiete zo širokej ponuky dostupných možností pre zimné a letné športy, turistiku a aktívnu zábavu. Naopak, ak hľadáte miesto pre strávenie pokojnej dovolenky v krásnom prírodnom prostredí severného Slovenska, môžete si svoj pobyt spríjemniť návštevou kúpeľov, wellness parkov, turistických, kultúrnych a historických atrakcií v našom okolí.

Po celodennej turistike alebo výletoch relaxujte pri posedení na terase a užívajte si neopakovateľný výhľad na Terchovskú dolinu. Po zimnej lyžovačke Vás zohreje teplo z krbu a praskanie dreva vytvorí neopakovateľnú atmosféru počas večerov strávených v kruhu rodiny a priateľov.

Prenechajte nám Vaše starosti a užívajte si naše služby a pohostinnosť, ktoré Vám zabezpečia bezstarostné prežitie Vašej dovolenky.


UBYTOVANIE

Náš penzión Vám ponúka celoročné ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách s celkovou kapacitou 16 pevných lôžok, s možnosťou prístelky vo vybraných izbách.

Všetky izby sú zariadené prírodným nábytkom z masívu, disponujú vlastným sociálnym zariadením a pripojením na internet. Bezdrôtové WiFi pripojenie na internet je dostupné v izbách, penzióne i v celom areáli Drevenice Terchová. K dispozícii je digitálna satelitná IP televízia: 23 TV kanálov, 13 rádio kanálov a prenosný IP telefón použiteľný v rámci celého areálu prostredníctvom WiFi signálu. Detské postieľky a systém na monitorovanie detí sú k dispozícii na požiadanie. Všetky izby sú nefajčiarske.

Vybavenie izieb:
V izbe sa nachádza veľká dvojposteľ (alebo 2 oddelené postele), nočné stolíky s lampami na čítanie, skrinka s policami, písací stolík s lampou, kreslo, taburetka, satelitný TV s diaľkovým ovládaním, prenosný IP telefón a LAN/WiFi pripojenie na internet. Kúpeľňa je vybavená sprchou, toaletou a rebríkovým radiátorom. V chodbe sa nachádza šatníková skriňa, botník a taburetka.


STRAVOVANIE

Pestrý jedálny a nápojový lístok, vynikajúca kuchyňa, ochotný a pozorný personál, to sú dôvody, prečo sa naša reštaurácia stala vyhľadávaným kulinárskym miestom v Terchovej.

Ponúkame Vám tradičné aj originálne jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne, pochúťky z rýb, hovädzieho, bravčového mäsa, hydiny a cestovín. Na svoje si prídu aj vegetariáni a myslíme aj na našich najmenších. Samozrejmosťou sú chrumkavé predjedlá, sladké aj slané dezerty. Pripravované jedlá Vám ponúkame v kvalite, ktorá spĺňa očakávania aj náročných gurmánov.

Chuť a vôňu našej kuchyne dopĺňa pestrá ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov, čapovaného piva, tradičných slovenských destilátov, ako aj široká ponuka domácich a zahraničných vín z našej vinotéky.

Od jari do jesene Vás obslúžime aj na terase susediacej s reštauráciou, kde si okrem našej ponuky jedál a nápojov môžete vychutnať nádherný výhľad na Terchovskú dolinu a jedinečnú atmosféru prírody v Rezorte Drevenice Terchová.


KONFERENČNÉ SLUŽBY

V Penzióne Vŕšky Vám ponúkame usporiadanie firemných školení, meetingov, business stretnutí, spoločenských a kultúrnych podujatí podľa Vašich požiadaviek. K dispozícii máte konferenčnú miestnosť s kapacitou 25 osôb a priestory reštaurácie s kapacitou 60 osôb.

Kolektívne indoorové a outdoorové aktivity alebo wellness služby Vám zabezpečíme na požiadanie.
Príjemnú atmosféru počas Vášho stretnutia doplníme naším gastronomickým a nápojovým servisom, ktorý flexibilne upravíme podľa Vášho želania.

Technické vybavenie konferenčnej miestnosti:
ozvučenie, dátový projektor, plátno, flipchart, PC, TV, Wi-Fi free

Kapacita:
- reštaurácia - 60 osôb
- konferenčná miestnosť - 25 osôb


WELLNESS

Dobre vieme, že pre vaše pohodlie potrebujete miesto kde si môžete v kľude odpočinúť. Pre tento účel sú vytvorené ideálne podmienky v relaxačno – informačnom stredisku Terchovec.

Stredisko je situované len 200m od nášho areálu.

K dispozícii je: 

  • plavecký bazén 
  • relaxačné bazény 
  • parné sauny 
  • fínska sauna 
  • masáže

SLUŽBY

Zabezpečenie outdorových akcií cez agentúru ako doplnok teambuldingov a spestrenie firemných akcií
  • cenu kalkulujeme podľa požiadaviek a možností zákazníka
  • pracujeme bez provízie s profesionálnymi agentúrami, kde cez nás garantujeme lepšiu cenu


Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
Popis okolia a zaujímavých miest

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Naše stredisko je situované v oblasti Malá Fatra. Tento región ponúka nekonečné možnosti pre športové aktivity.

= pre zimné športy je k dispozícii jeden z najkvalitnejších a najnáročnejších lyžiarskych areálov na Slovensku – Vrátna Free Time Zone (pozri www.vratna.sk), mnoho terénov vhodných na skialpinizmus a zimnú turistiku.

= v lete čaká na turistov najviac značkovaných chodníkov priamo v národnom parku, z ktorých najznámejšie sú napr. Tiesňavy so Zbojníckym chodníkom či Jánošíkové diery, ale tiež hrebene Veľkého Rozsutca (1610 m n. m.), Veľkého Kriváňa (1709 m n. m.), rovnako ako niekoľko značkovaných cykloturistických trás.

= na športové aktivity v interiéri sú vytvorené ideálne podmienky v relaxačno – informačnom stredisku Terchovec, ktoré je situované do 200m od nášho areálu. K dispozícii je viacúčelová športová hala, kde je možnosť organizovať prakticky všetky kolektívne loptové hry florbal basketbal, volejbal, hádzaná + tenis, bedminton. Súčasťou športovej časti strediska je aj sqashové ihrisko, fitnes stredisko a bowling.


ŠTVORKOLKY

DETSKÉ IHRISKO

LANOVÁ DRÁHA


AKTIVITY:


VRÁTNA DOLINA, TERCHOVÁ a okolie


WELLNESS


 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012