---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Apartmány Terchová
ul. svätého Cyrila a Metoda
01306 Terchová
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Vrátna dolina
Hory: Malá Fatra

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 10.00 / lôžko 
Ceny v lete
OBDOBIE 1/7 - 31/8:
1/4 apartmán (obsadený 4 osobami) = 10 € / osoba / noc
1/4 apartmán (obsadený 3 osobami) = 11 € / osoba / noc
1/4 apartmán (obsadený 2 osobami) = 12 € / osoba / noc

OBDOBIE 21/6 - 30/6:
10 € / osoba / noc

 
Ceny v zime
 
OBDOBIE 1/1 - 28/2:
1/4 apartmán (obsadený 4 osobami) = 10 € / osoba / noc
1/4 apartmán (obsadený 3 osobami) = 11 € / osoba / noc
1/4 apartmán (obsadený 2 osobami) = 12 € / osoba / noc

OBDOBIE 31/8 - 24/12:
10 € / osoba / noc

TERMÍN - VIANOCE, SILVESTER (24/12 - 2/1):
apartmán (4 osoby) = 60 € / noc

 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť varenia, resp. stravovania sa v blízkych reštauráciach 
Služby
bar parkovisko pošta satelit sprcha telefón turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC zvieratá kuchynka wellness
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 20 lôžok
Usporiadanie:
4-lôžkové apartmány (možnosť obsadenia 2, 3, 4 osobami)
 
Vybavenie
Ubytovacie zariadenie Apartmány Terchová je komplex rodinných apartmánov, nachádzajúci sa priamo v srdci malebnej dediny Terchová, len na skok od Národného parku Malá Fatra a lyžiarskeho strediska Vrátna. Nové apartmány, sú ideálnym výberom ubytovania v Terchovej pre každého, kto si pri dovolenke želá udržať viac súkromia. V cene ubytovania je započítaná aj možnosť parkovania pred domčekom.
Apartmány sú štvorlôžkové a v prevádzke sú celoročne.

UBYTOVANIE
Apartmány sú štvorlôžkové a v prevádzke sú celoročne. Obsahujú dve spálňové časti. Jedna z nich je vybavená manželskou posteľou, v druhej sú dve pevné lôžka. Každý apartmán je vybavený obývacou časťou, kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, televízorom a rádiom. V kuchynskom kútiku je k dispozícii chladnička, elektrický sporák, mikrovlnná rúra, samovarná kanvica a základné kuchynské vybavenie. Rozloha každého apartmánu je 60 m štvorcových.

RELAX CENTRUM
V Terchovej sa v lete 2008 otvorilo Relaxačno-informačné centrum Terchovec, ktoré svojou komplexnosťou poskytuje celoročné a oddychové vyžitie pre návštevníkov Terchovej. Obsahuje plavecký bazén, dve výrivky, štyri sauny, fitness a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
Popis okolia a zaujímavých miest
TERCHOVÁ je kraj a rodisko Juraja Jánošíka je významným kultúrnym a športovýmm strediskom európskeho významu. V symbióze s okolitou prekrásnou prírodnou scenériou sa tu zachovala ľudová tradícia, charakteristická predovšetkým originálnou muzikou, jedinečným spevom a temperamentným tancom. Terchová Vrátna je tiež významné stredisko letnej, zimnej turistiky, cykloturistiky a zimných lyžiarskych športov.

Apartmány Terchová sa nachádza na úpätí Národného parku Malá Fatra, ktorý Vám poskytuje celoročne vynikajúce podmienky na oddych, turistiku, spoznávanie či zábavu. Prekrásne prostredie a čistý vzduch Vám pomôžu načerpať nové sily, prinesú nové neopakovateľné zážitky a vy si môžete užiť to najkrajšie čo doma na slovensku máme.

Príďte si v lete vychutnať scenériu Vrátnej doliny z hrebeňa Malej Fatry, preliezť rebríky v neopakovateľných Jánošíkovych Dierach, vyliezť na Kriváň či Rozsutec, popreháňať sa na čerstvom vzduchu na koňoch či bicykloch, vychutnať si atmosféru Jánošíkových slávností plných terchovského folklóru, navštíviť rodisko Juraja Jánošíka či len tak sa poprechádzať v nádhernom prostredí a navečer na kopci pozerať na odraz zapadajúceho slnka na Veľkom Rozsutci.

V zime Vám ponúkame jedno z najlepších lyžiarskych stredísk v strednej Európe Vrátna Free Time Zone. 18 zjazdoviek v dĺžke 14km, 15 vlekov, 1 lanovka, 1 kabínka s celkovou kapacitou skoro 11500 osôb za hodinu Vám ponúkajú výborné podmienky pre zjazdové lyžovanie, snowboarding či freeride. Za zmienku stoja aj nádherne zamrznuté Diery či množstvo prechádzok prekrásnou terchovskou zimnou scenériou. Príďte sa pozrieť na preteky konských vozov, psích záprahov či niekoľko pretekov ako napríklad európsky pohár v snowboardingu.


* * *

JÁNOŠÍKOVE DIERY

Sú súčasťou oblasti Veľkého Rozsutca (1609 m), ktorý je národnou prírodnou rezerváciou a tvoria ich tri ucelené časti: Dolné, Horné a Nové Diery. Prechod najatraktívnejšími časťami Dolných a Nových dier umožňuje 2-hodinový náučný chodník so začiatkom pri hoteli Diery. Tú najkrajšia časť však tvoria Horné diery s najväčším počtom vodopádov a rebríkov, ktoré Vás dovedie až do sedla Medzirozsutce. V Jánošíkových dierach sa nachádza spolu až dvadsať prekrásnych vodopádov, bizarné skalné útvar, ktoré spolu vytvárajú špecifickú klímu pre domov viacerých zaujímavých rastlinných a živočíšnych druhov.

Hrebeň Krivánskej MALEJ FATRY

Hrebeňovka Malej Fatry je úžasným a neodpustiteľným zážitkom pri Vašej návšteve Malej Fatry. Najkrajšia a najprístupnejšia časť vedie od stanice novej kabínky na Snilovskom sedle (1524 m) na Chleb (1645 m), ďalej na Hromové (1636 m), Steny, Poludňový grúň (1460 m) do Stohového sedla (1230 m). Odtiaľ pokračuje na výrazný vrchol Stohu (1607 m) a cez sedlo Medziholie (1185 m) na najkrajší vrchol Veľký Rozsutec (1609 m). Hrebeň klesá do sedla Medzirozsutce (1 225 m).

ORAVSKÝ HRAD, STREČNIANSKY HRAD a ORAVSKÁ ŽELEZNICA
Urobte si výlet na niektorý z romantických hradov v okolí Malej Fatry alebo navštívte historickú kysuckú železnicu alebo sa vydajte na raft po rieke Orave, zastrieľajte si s kamarátmi paintball, po prípade navštívte nové terchovské relaxačné centrum s bazénom, výrivkami, saunami či bowlingom. Vrátna a brána do Vrátnej dedina Terchová Vám ponúkajú naozaj veľa možností na príjemnú dovolenku.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012