---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión JANKA
Riečna 77
013 05 Belá (pri Terchovej)
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Vrátna dolina
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zv?tšit mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 8.29 / lôžko 
Ceny v lete

OBDOBIE (1/8 – 6/9):

Izba pre 2 osoby = 11,61 € / os. / deň

Izba pre 3 a viac osôb = 8,96 € / os. / deň

- dieťa od 10 rokov = 8,29 € / os. / deň

 

OBDOBIE (20/12 – 25/12):

Izba pre 2 osoby = 11,61 € / os. / deň

Izba pre 3 a viac osôb = 9,29 € / os. / deň

- dieťa od 10 rokov = 8,63 € / os. / deň

 

OBDOBIE (25/12 – 3/1):

Izba pre 3 a viac osôb = 18,25 € / os. / deň

- dieťa od 10 rokov = 18,25 € / os. / deň

 
Ceny v zime
 

OBDOBIE (6/9 – 20/12):

Izba pre 2 osoby = 9,95 € / os. / deň

Izba pre 3 a viac osôb = 8,29 € / os. / deň

- dieťa od 10 rokov = 7,63 € / os. / deň

 

OBDOBIE (3/1 – 28/3):

Izba pre 2 osoby = 11,61 € / os. / deň

Izba pre 3 a viac osôb = 9 € / os. / deň

- dieťa od 10 rokov = 8,30 € / os. / deň

 
Zľavy
- deti do 2 rokov zadarmo - bez nároku na lôžko 
 
Stravovanie
- možnosť varenia, resp. stravovania sa v blízkych reštauráciach 
Služby
kryté parkovisko parkovisko satelit sprcha táborisko turistická trasa televízor WC záhrada kuchynka tenis
Hovoríme:
anglicky, poľsky
Kapacita vrátane prístelkov: 20 lôžok
Usporiadanie:

APP 1  (8-10 osôb)

APP 2  (8-10 osôb)
 
Vybavenie

Penzión JANKA –  je na okraji Malej Fatry (Vrátna Dolina, Terchová) a po celkovej rekonštrukcii vám poskytuje celoročne cenovo výhodné a moderne ubytovanie pre 16-20 osôb.

Penzión  je komfortne zariadené ubytovanie až pre 20 osôb  ktoré je ďaleko od mestského ruchu a je ideálne na dovolenku, relax, turistiku v lete a v zime na výbornú lyžovačku. Penzión  je vhodný pre každú vekovú kategóriu.

UBYTOVANIE

Apartmán 1.

a Apartmán 2:

- každý má kapacitu 8-10 osôb, kde majú hostia k dispozícií 2 izby po 4 postele, sprcha, WC a TV  na izbách + veľká obývačka s TV, SAT, DVD – domáce kino, sedacia súprava, ktorú je možnosť rozložiť pre ďalšie dve osoby a samozrejmosťou je kuchynka komplet vybavená (chladnička, mikrovlna rúra, kávovar a plynový sporák).

RELAX

Všetci hostia majú k dispozícií 1 spoločenskú miestnosť s krbom+ gril, záhradné posedenie s ohniskom, medený kotlík na guľáš, náčinie na opekanie, ihrisko, pieskovisko a hojdačka pre deti, stolnotenisový stôl, tenis a mnoho ďalších športových možnosti.

Drevo na kúrenie zdarma, bezpečne parkovanie v areáli a tak tiež kryté parkovanie v areáli  objektu zdarma.

STRAVOVANIE

Váš obed si môžete vychutnať v štýlovom prostredí niektorej z reštaurácií, ktoré sa nachádzajú v okolí. V ponuke nájdete rôzne druhy jedál od tradičných slovenských až po svetovú kuchyňu.

Pokiaľ dávate prednosť vlastnému stravovaniu, v penzióne je kuchynka, kde si môžete pripraviť jedlo podľa Vašich predstáv.

Mnohí  sa už presvedčili, príďte sa presvedčiť aj vy. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Srdečne vitajte v Malej Fatre ktorá patrí medzi najnavštevovanejšie turistické miesta a stále vyhľadávanejším miestom na dovolenky v lete aj v zime. Je to ideálne miesto na oddych a načerpanie nových síl do života.

Malá Fatra sa pýši svojimi nádhernými vrchmi, ktoré sú obklopené prekrásnou  prírodnou scenériou, odkiaľ si odnesiete určite nádherne spomienky, zážitky a hlavne načerpáte novú silu potrebnú pre ďalšie kroky vášho života. Z veľkého počtu vrchov medzi najznámejšie vrchy, ktoré obklopujú túto turistickú oblasť patria: Veľký a Malý Rozsutec, Tiesňavy, Malý a Veľký Fatranský Kriváň, Skalné mesto, Grúň, Chleb.

 

LETO

V letnom období možno využiť vysokohorskú turistiku po hrebeňoch Malej Fatry, horolezectvo, jazda na koni, splavovanie riek, paragliding, cykloturistika, kúpaliska, plavárne, termálne kúpaliska, jaskyne, hrady, kultúrne pamiatky, tenisové kurty, a mnoho ďalších športových  možnostiach.


Malá Fatra – Vrátna Dolina:

V okolí  obce  sa  nachádza  mnoho  prírodných  krás,  rekreačných,  turistických  a  športových  možností. Priamo z obce vedu turistické  trasy hlavne  do  Malej  Fatry ( v  priemernej  výške  1500 m.n.m),  ktorá bola  vyhlásená  za  Národný  park. . Cez  doliny  Veľká  a  Malá  Bránica  a  Belská dolina  sa  dostaneme  na  hrebeň  Malej  Fatry  v  priemernej  výške  1500 m  nad  morom.  Odtiaľ  sú  možné  výstupy  na  končiare  Baraniarok,  Koniarok,  Kraviarského, Rozsutec, ktorý je jedným z najkrajších slovenských vrchoch (1610 m n. m.) alebo  na  Malý  Fatranský  Kriváň ( 1671 m n. m. ), Veľký  Fatranský  Kriváň  ( 1709 m n. m. ),  ktorý  je  najvyšším  vrchom  pohoria. Nezabudnuteľný  zážitok je  turistický kaňon Jánošíkove Diery, sprístupnený rebríkmi a lávkami. Mala Fatra ma viac ako 40 turistických tras.

 

Kultúrne pamiatky:
Smerom  na  západ  po  hrebeni  je prekrásna  scenéria   na  slávny  stredoveký  hrad  Strečno, Budatinský zámok, Stahrad, Lietava, Oravský hrad  a na mesto Žilina ktoré prekrásne historické mesto.

Hrad Strečno
Oravský hrad

Budatínsky zámok

Lietava

Múmia Žofie Bošnákovej .

Historika železnica vo Vychylovké (múzeum)
Hričov

Stahrad

 

ZIMA

V  zimnom  období  možnosť využiť  zjazdového  lyžovania, lyžovanie  na  bežkách, snowboardig  ale aj lyžovanie v  nočných hodinách uspokojí všetkých lyžiarov vo Vrátnej doline, ktorá  je  strediskom  lyžiarskych  vlekov. Taktiež svahy pre snowboardistov sú perfektné.


Ski Centrum Vrátna (6 km):

Vrátna dolina je vyhľadávaným strediskom zimných športov. Sú tu výborné podmienky na lyžovanie s garanciou 120 dní pre menej náročných, ako i náročných lyžiarov. V Ski Centre je situovaných 12 lyžiarskych vlekov a 2 sedačkové lanovky s celkovou prepravnou kapacitou 9154 osôb za hodinu a dĺžkou 7825 m. Lyžiarske terénu sú v celkovej dĺžke 12,6 km. Sú upravované a časť z nich je umelo zasnežovaná. Lyžiarom sú k dispozícii aj tieto služby: požičovňa lyží, lyžiarskej výstroje a lyžiarska škola určená nielen deťom, ale aj dospelým. 


Oddych -
Termálne kúpaliská:

Po výdatnej lyžovačke odporúčame večerne posedenie pri krbe a hudbe kde je aj za chladného počasia prijemne teplo a veselo alebo možnosť navštíviť Termálne kúpalisko Rajecké Teplice (26 km), Bešeňová, Krytú plaváreň (17km).

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012