---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión pri kaštieli ZÁTURČIE
Hlboká 3
036 01 Martin
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Martinské hole
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Turiec

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 18.75 / lôžko 
Ceny v lete
1/1 izba = 33 € / noc
1/2 izba = 55 € / noc
apartmán (2 izby) = 75 € / noc
+ prístelka = 15 € / noc

- cena zahŕňa: ubytovanie s raňajkami

 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Zľavy
- pri pobyte dlhšom ako 3 dni - cena dohodou
- deti do 2 rokov - ZDARMA

 
 
Stravovanie
- raňajky
- stravovanie v reštaurácii penziónu
 
Služby
bar informácie parkovisko reštaurácia sprcha turistická trasa televízor vináreň lyžiarsky vlek WC záhrada kongresové služby salónik
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 15 lôžok
Usporiadanie:
1/1, 1/2 izby (možnos? prístelky), apartmán
 
Vybavenie

Novo zrekonštruovaný penzión v Martine, časti Záturčie, situovaný v kľudnom prostredí, priamo na nadvorí Kaštieľa Záturčie, s výhľadom na Martinské Hole.


UBYTOVANIE

Penzión ponúka ubytovanie v 1-, 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmáne s dvomi oddeletnými izbami. Izby sú moderne a vkusne zariadené s TV a majú k dispozícii vlastné sociálne zariadenie.
Kapacita penziónu je 15 lôžok.
Ubytovanie poskytujeme s raňajkami.

Parkovať je možné pri penzióne.SLUŽBY KAŠTIEĽA:
===========


Kaštieľ ZÁTURČIE je dokonalou symbiózou jednej z najstarších historických stavieb v Turčianskej kotline, špičkového kuchárskeho umenia a profesionálnych služieb. Snažíme sa našim hosťom ponúknuť gastronomické služby na vysokej úrovni v dôstojnom a romantickom prostredí. Kaštieľ sa nachádza na kopci medzi horným a dolným Záturčím, v priestore priľahlého parku je záhradná reštaurácia s detským parkom, grilovacím altánkom a tanečnou terasou.

Našou klientelou sú hostia, ktorí hľadajú v prvom rade kvalitu a nevšedný zážitok nielen zo stolovania, ale i z profesionálneho prístupu personálu reštaurácie. Dokážeme na vysokej úrovni zabezpečiť akúkoľvek spoločenskú akciu, v kooperácii prípadne aj s ubytovaním a dopravou.


SLUŽBY

Ozajstný gurmánsky zážitok čaká na hostí v historickom prostredí Kaštieľa Záturčie. Výborná kuchyňa a profesionálny personál ponúkajú gastronomické služby na špičkovej úrovni. Veľmi kvalitné a originálne jedlá, vinotéka a bar uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

Dokážete si predstaviť romantickejší zážitok dvoch spriaznených duší, ako je svadba v kaštieli, z ktorého na vás dýcha história? K vášmu najšťastnejšiemu dňu ponúkame naše priestory, vrátane záhrady, ktorá je vhodná i na usporiadanie samotného svadobného obradu.

Vďaka svojej diskrétnej polohe je kaštieľ vhodný aj na svadby, firemné večierky, plesy a rauty. K dispozícii je okrem iného aj tanečný parket, či konferenčná sála.

V letných mesiacoch ocenia hostia možnosť usporiadať komfortnú garden party v záhrade kaštieľa.


CATERINGOVÉ SLUŽBY


Naše exkluzívne barmanské a VIP cateringové služby ponúkame komplexne všetkým klientom, ktorým záleží na špičkovej kvalite pohostenia na nimi organizovaných významných spoločenských akciách.
Naši profesionáli sú kedykoľvek pripravení uľahčiť vám zodpovednú úlohu hostiteľa na ktoromkoľvek vami vybranom mieste. A to nielen skvele namiešanými exotickými cocktailmi vo vlastnom mobilnom bare, ale aj príťažlivou barmanskou show.
Na vašej VIP párty, recepcii, firemnej prezentácii, open air akcii, či večierku vykúzlime pre vás neopakovateľnú atmosféru s dokonalým chuťovým, ale aj estetickým zážitkom. Stačí, ak necháte pracovať našu fantáziu a my vám radi predstavíme svet štýlových nápojov, servírovaných na profesionálnej úrovni.
Svoje starosti s prípravou cocktailov a dokonalou obsluhou na vašej akcii zahoďte za hlavu – nechajte ich spadnúť do našich rúk! Vaše chuťové poháriky budú rozmaznávať skutoční odborníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Ak vás ponuka našich služieb zaujala, skontaktujte sa s nami. Vaše požiadavky detailne spracujeme a iste nájdeme najoptimálnejšie riešenie, ako zrealizovať všetky vaše predstavy. Prídeme za vami kamkoľvek s kompletným profesionálnym barovým a cateringovým servisom, pričom sa flexibilne prispôsobíme aj štýlu vašej akcie.

Tešíme sa na Vás!

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012