---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión KOLIBA
Slnečné jazerá – Sever
903 01 Senec
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Senecké jazerá
Hory: Malé Karpaty
Lokalita: Bratislava a okolie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 12.50 / lôžko 
Ceny v lete

SEZÓNA (1/6 - 30/9):
1/2 izba = 60 € / noc
1/3 izba = 70 € / noc
1/4 izba = 80 € / noc
apartmán = 90 € / noc
 
Ceny v zime
 


MIMOSEZÓNA (30/9 - 31/12):
1/2 izba = 40 € / noc
1/3 izba = 45 € / noc
1/4 izba = 50 € / noc
apartmán = 50 € / noc

 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť stravovania v reštaurácii (koliba)
 
Služby
bazén, kúpalisko informácie letisko parkovisko reštaurácia satelit sprcha taxi televízor WC
Hovoríme:
anglicky, nemecky, maďarsky
Kapacita vrátane prístelkov: 44 lôžok
Usporiadanie:
8x 1/2 izba
6x 1/3 izba
1x 1/4 izba  a 2x apartmán
 
Vybavenie

Penzión - Hotel KOLIBA
sa nachádza v meste Senec na Slnečných jazerách – Sever, ktoré sú známe turistickým ruchom, aquaparkom, letnými atrakciami, festivalmi a rôznymi podujatiami.

Okrem výdatnej slovenskej kuchyne Vám ponúkame aj ubytovacie služby v krásnom prostredí s využitím vonkajšieho bazéna, perličky a plážového posedenia. Radi pre Vás zorganizujeme oslavy, svadby, promócie, firemné akcie a rôzne podujatia podľa Vášho výberu.


UBYTOVANIE

Koliba Vám ponúka 8 dvojlôžkových izieb, 6 trojlôžkových izieb, 1 štvorlôžkovú izbu a 2 apartmány.
Izby sú vybavené s TV / LCD 32 palc. 82 cm/, bezplatným pripojením na internet, chladničkou, klimatizáciou, WC, kúpeľňou, spálňou a miestami chodbou. Apartmány majú navyše obývaciu miestnosť.

Pre ubytovaných hostí je k dispozícií vonkajší bazén s perličkou a vonkajším posedením s lehátkami a dáždnikmi pre čo najlepší relax. Pred kolibou sa nachádza parkovisko pre zákazníkov.


STRAVOVANIE

Reštaurácia Vám ponúka bohatý výber tradičných slovenských jedál, grilovaných jedál priamo v reštaurácií , špeciality šéfkuchára a samozrejmosťou sú chutné dezerty. Naša ponuka jedál pozostáva z

 • studené predjedlá
 • Kubová hydina
 • Bravčové hody
 • polievky
 • teplé predjedlá
 • prílohy
 • ryby
 • bezmäsité jedlá
 • jedlá na grile
 • hovädzie mäsko
 • divina
 • slovenské špeciality
 • špeciality šéfkuchára
 • raňajky

tak aby sa vyhovelo širokému okruhu zákazníkov.
Reštaurácia má v interiéri kapacitu 64 miest.


Príďte nás navštíviť a presvedčte sa o našich kvalitných ubytovacích službách.
Veríme, že Vás naša ponuka osloví a poctíte nás Vašou návštevou.

Tešíme sa na Vás!

 
Popis okolia a zaujímavých miest


Slnečné jazerá disponujú bohatou ponukou športového a relaxačného využitia.

Sú jedným z najznámejších a najnavštevovanejších  letných stredísk cestovného ruchu na Slovensku. Areál Slnečných jazier ohraničuje mesto  Senec z východu.  Rozsah vodnej plochy je vyše 100 ha, dĺžka 2200 m, priemerná šírka 400 m.  Vzhľadom na veľkosť areálu, pre lepšiu orientáciu, je areál rozdelený podľa svetových strán na južnú a severnú stranu.

Bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb priamo v areáli jazier, bohaté možnosti vodných športov, rybolovu, umožňujú prežiť nezabudnuteľné chvíle na zelených plážach a volajú po návrate do tohto raja pre turistov. Priamo v areáli sa nachádzajú detské ihriská, volejbalové plážové ihriská, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb (člny, vodné bicykle ), tobogány (severná strana),  nové futbalové ihrisko s umelým povrchom na južnej strane i vodný futbal na severnej strane.
Počas letnej turistickej sezóny sa konajú v areáli jazier  pravidelné diskotéky rôzneho charakteru. Spestrením pobytu, ale i lákadlom pre mnohých návštevníkov jazier sú i hudobno – zábavné podujatia, organizované v areáli jazier.

V rámci hotelových komplexov je možné zahrať si tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis. K dispozícii sú v ponuke za poplatok masáže, bazény (vírivá masážna vaňa jakuza, bazén s protiprúdom), sauny, posilňovne. Na severnej strane Slnečných jazier sa nachádza  Aquapark so širokým spektrom možností dostupných po celý rok. V areáli Aquaparku takisto nájdete plážové a detské ihrisko.


AQUATERMAL SENEC 

Aquapark Senec je rekreačno-relaxačný vodný svet s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa na známom rekreačnom letovisku Slnečné jazerá-sever v Senci. Svojim zameraním a situovaním poskytuje vynikajúci oddych a relax v príjemnom prostredí vyhľadávaného letného strediska.

V Aquaparku Senec si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií. Areál ponúka po celý rok 8 bazénov s teplotou vody 28-38 oC a počas letnej sezóny sa ich počet zvyšuje na 13. Bazény lákajú rôznymi vodnými atrakciami – masážne lavice, vodné trysky, protiprúdy, vodný chrlič, vzduchový gejzír či vodný dáždnik. Súčasťou areálu je aj saunový svet, kde sa nachádzajú 2 typy sauny, perličkové bazény a zároveň ponuka rôznych druhov masáží, ako je masáže celého tela, masáže horných alebo dolných partií, či manuálna lymfodrenáž a bankovanie.
Palmová záhrada a coctail bar ponúkajú miešané alkoholické i nealkoholické miešané nápoje. Máte možnosť posedieť si v reštaurácii s terasou, ktorá poskytuje výhľad na celý areál a je ideálnym miestom pre menšie firemné akcie a oslavy.Tipy na výlety v okolí:

V okolí Slnečných jazier môžete ďalej navštíviť Sibírske tigre v Kostolnej pri Dunaji 3 km, Kone v Hrubej Borši a Blatnom 3-5 km, Mlyn v Jelke 14 km, Múzeum – Hrad Červený Kameň v Častej 20 km, Smolenický zámok v okrese Trnava 20 km, blízku Bratislavu /Bratislavský hrad, Slavín, Botanická záhrada, nákupné centrá.../ 22km


 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012