---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel NOSTALGIA
Lichnerova 28
903 01 Senec
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Senecké jazerá
Hory: Malé Karpaty
Lokalita: Bratislava a okolie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zv?tšit mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 19.00 / lôžko 
Ceny v lete
1/1 izba = 33 € / noc
1/2 izba = 38 € / noc
+ prístelka = 10 € / noc

- v cene nie je zahrnutá ubytovacia daň (0,66 € / os./ deň)
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Zľavy
SVADOBNÝ BALÍK
 - ak uskutočníte Vašu svadbu v našej reštaurácii, prináleží Vám
možnosť stráviť Vašu svadobnú noc v jednej z našich izieb GRÁTIS!

 
 
Stravovanie
- individuálne, resp. možnosť doobjednania stravy
- stravovanie v hotelovej reštaurácii
 
Služby
bar bazén, kúpalisko informácie internet nákupné centrum pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia sprcha taxi televízor WC kongresové služby salónik
Hovoríme:
anglicky, nemecky, maďarsky, poľsky
Kapacita vrátane prístelkov: 30 lôžok
Usporiadanie:
11x 1/2 izba (s možnosťou prístelky)
1x 1/1 izba (s možnosťou prístelky)
 
Vybavenie

Na pešej zóne predovšetkým svojim dynamicky sa rozrastajúcim turizmom presláveného Senca čaká svojich hostí v nedávnej minulosti obnovený Hotel a Reštaurácia NOSTALGIA***.
Naše hotelové oddelenie disponuje moderne zariedenými komfortnými izbami, v ktorých nájdete TV i minibar. Svojrázne chute našej kuchyne si môžete vychutnať v elegantne modernom prostredí klimatizovanej reštaurácie. Naši kuchári Vás obslúžia vynikajúcimi gurmánskymi lahôdkami. O dobrú náladu našich hostí a o skvelú atmosféru sa každý piatok postará živá kapela Unitrio. Počas príchodu jesene a v období zimy Vám u nás strávené chvíle spríjemní teplo ohňa vyžarujúce z krbu a plamene sviečok.


UBYTOVANIE
Celková kapacita hotela je 30 osôb s jedenástimi dvojlôžkovými a s jednou jednolôžkovou plnokomfortmou moderne zariadenou izbou. Všetky izby sú vybavené s TV a minibarom. V prípade potreby vieme poskytnúť aj prístelky.

STRAVOVANIE
Naša priestranná, jednoducho a zároveň elegantne zariadená reštaurácia disponujúca kapacitou pre 130 osôb sa nachádza na prvom poschodí budovy a je dosiahnuteľná priamo z pešej zóny. Ctení zákazníci si môžu vybrať z vynikajúcich pochúťok domácej kuchyne i zo špecialít kuchárov. Na širokej palete nápojového lístka okrem klasickej ponuky sa reprezentujú aj vynikajúce vína a pestré koktaily, ktorými Vás ponúkneme i v našom bare.

Naša reštaurácia je vhodná aj pre podujatia väčšieho rozsahu, akými sú napríklad svadby, narodeninové slávnosti, stretávky, stužkové slávnosti, plesy, vianočné slávnnosti a silvestrovské zábavy. K Vašim službám stojí popri reštaurácii aj náš 22-miestny salónik, ktorý umožňuje organizovanie menších slávností a školení.

Internetové pripojenie
je na hoteli dostupné.
Našim hosťom je k dispozícii bezplatné parkovisko situované v zadnom dvore budovy.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
Popis okolia a zaujímavých miest


Senec je centrom turizmu a rekreácie nášho regiónu, ktorý svojej i za hranice siahajúcej obľube ďakuje predovšetkým tunajším tzv. SLNEČNÝM JAZERÁM.


ATRAKCIE V AREÁLI Slnečných jazier

Priamo v areáli sa nachádzajú detské ihriská, volejbalové plážové ihriská, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb ( člny, vodné bicykle, tobogány ).
Tým najmenším je každoročne k dispozícii i „Kútik detských radostí“ s profesionálnym pedagogickým dozorom.
V rámci hotelových komplexov je možné zahrať si tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis. K dispozícii sú v ponuke aj masáže, bazény (vírivá masážna vaňa jakuza, bazén s protiprúdom), sauny, posilňovne.
Na severnej strane jazier sa okrem Aquaparku nachádzajú aj dva tobogány, veľký a malý. Po vyčerpávajúcom šmýkaní sa je možnosť občerstviť sa priamo v priestoroch tobogánov. 

Na severnej strane Slnečných jazier sa nachádza novootvorený Aquapark so širokým spektrom možností dostupných po celý rok. Aquapark ponúka návštevníkom 9 bazénov s rôznymi teplotami s vonkajším aj vnútorným využitím. Krytá hala poskytuje návštevníkom rekreačný bazén s atrakciami a kľudový bazén, s teplotami vody 32-36°C, pre deti je tu pripravený detský bazén, nesmie tu chýbať ani saunový komplex, masážne perličkové bazény a samozrejme tobogán (začínajúci i končiaci v krytej časti haly).
Od roku 2004 je počas letnej turistickej sezóny v prevádzke aj senecký vláčik, ktorý odchádza z námestia v centre mesta, pokračuje ulicami Senca,  ďalej prechádza bránami severnej strany Slnečných jazier, pokračuje obvodom areálu, cez južnú stranu jazier a vracia sa späť do centra mesta na jeho východiskové miesto.
 

V meste sa koná každoročne už tradičné „Senecké leto“, v rámci ktorého sa uskutoční okrem iného aj Letný karneval prinášajúci množstvo zaujímavých atrakcií. Okrem rastúceho turizmu sa pýši mesto i historickými pamätihodnosťami. Počas Vášho pobytu v Senci tak môžete vidieť rímsko-katolícky kostol, kalváriu, synagógu či Turecký dom .

Vďaka priaznivej polohe mesta, od ktorého sú na dosah i mestá Bratislava, Viedeň a Győr, sa Vám naskytuje možnosť návštevy priľahlých známejších miest a obcí ako napr. Modra preslávená vynikajúcim vínom a habánskou keramikou, Boldog so svojim skororománskym kostolom, Červený Kameň (hrad a múzeum) či Jelka (vodný mlyn).

 
First / Last minute:
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012