---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

CAMPING Slnečné skaly
Poluvsie
013 13 Poluvsie
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Kúpele Rajecké Teplice
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 2.50 / lôžko 
Ceny v lete

CAMPING:
osoba nad 15 rokov = 2,50 € / noc
dieťa do 15 rokov = 1,80 € / noc
pes = 1,50 € / noc

miesto - STAN = 2,50 € / noc
miesto - STAN veľký (nad 6 osôb) = 7 € / noc
miesto - OBYTNÝ PRÍVES = 3,50 € / noc
miesto - OSOBNÉ AUTO = 2,50 € / noc
miesto - OBYTNÉ AUTO = 4 € / noc
miesto - AUTOBUS, NÁKLADNÉ AUTO = 7 € / noc
miesto - PRÍVESNÝ VOZÍK = 1,80 € / noc
miesto - MOTOCYKEL = 1,50 € / noc

elektrická prípojka 220 V = 3,50 € / noc
zapožičanie spacáku a lehátka = 2 € / noc

ZRUB (sezóna: 27.6. - 10.7. a 15.8. - 31.8.) = 37 € / noc
ZRUB ( top sezóna: 11.7. - 14.8.) = 40 € / noc
ZRUB (mimosezóna: 1.5. - 26.6. a 1.9. - 30.9.) = 34 € / noc
* v mesiacoch júl a august len 7-dňové pobyty (od soboty do soboty)

CHATKA (sezóna: 27.6. - 10.7. a 15.8. - 31.8.) = 19 € / noc
CHATKA ( top sezóna: 11.7. - 14.8.) = 21 € / noc
CHATKA (mimosezóna: 1.5. - 26.6. a 1.9. - 30.9.) = 17 € / noc
* v mesiacoch júl a august len 7-dňové pobyty (od soboty do soboty)

príplatok za ubytovanie iba na 1 noc (zrub, chatka) = 4 € / noc

---------

= v cenníku nie je započítaná daň obce 0.82 €/ osoba nad 15 rokov/ pobyt (dôchodcovia daň obce neplatia), ktorá sa platí samostatne a nevzťahuje sa na ňu žiadna zľava
 
Ceny v zime
 
Zľavy
* držiteľom karty ZENITA, CCI (Camping Card International), EURO 26 poskytujeme v sezóne zľavu 10% z celkovej ceny pobytu (nevzťahuje sa na chatky a zruby, kde je zľava už uvedená v špecifikácii)
* mimo sezóny (máj, jún, september) poskytujeme všetkým hosťom zľavu 20% z celkovej ceny pobytu (nevzťahuje sa na chatky a zruby, kde je zľava už uvedená v špecifikácii)
* zľavy na kartu CCI (Camping Card International), platia iba pri ubytovaní v stanoch, obytných prívesoch a obytných autách.

Zľavy nie je možné sčítať
- uplatniť sa dá iba jeden druh zľavy!Všetci naši klienti, ktorých platba za ubytovanie v našich objektoch Penzion RAJ Rajecké Teplice a Camping Slnečné skaly (iba zruby a chatky) presiahla sumu 150,00 €,  obdržia kartičku vernostného programu cestovnej agentúry ZENITA s r.o., ktorá ich oprávňuje na 10% zľavu z ceny pobytu (ceny za ubytovanie) v spomínaných objektoch:
Penzión RAJ - Rajecké Teplice
ZRUBY - v areály campingu Slnečné skaly (3km od Rajeckých Teplíc)
CHATKY - v areály campingu Slnečné skaly (3km od Rajeckých Teplíc)

10% zľavu poskytujeme aj týchto zariadeniach

 • termálne kúpalisko Veronika (zľavu z ceny vstupného na termálne kúpalisko Veronika v Rajci je možné si uplatniť iba pri zakúpení lístkov priamo na recepcii penziónu Raj alebo na recepcii campingu Slnečné skaly)
 • reštaurácia Alan (je v centre Rajeckých Teplíc pri autobusovom nástupišti)
 • reštaurácia Encián (je v centre Rajeckých Teplíc pri kúpeľnom jazierku s ponukou medzinárodnej kuchyne a grilovaných špecialít)
 • reštaurácia Marco (je v centre Rajeckých Teplíc pri kúpeľnom jazierku)
 • reštaurácia Talizman (Rajecké Teplice)
 • Sud - Vín (predaj vína, tržnica Rajecké Teplice)
 • Sampé centrum regenerácie (oproti penziónu Raj Rajecké Teplice)
 
 
Stravovanie
- možnosť stravovania v záhradnej reštauráciii v areáli campingu
 
Služby
camping otvorené ohnisko parkovisko požičovňa bicyklov reštaurácia sprcha táborisko turistická trasa WC záhrada zvieratá kuchynka
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 30 lôžok
Usporiadanie:
STANY, KARAVANY (každý si zaobstará vlastné)
6x 4-lôžkové ZRUBY
2x 3-lôžkové CHATKY
 
Vybavenie
CAMPING Slnečné skaly sa nachádza v Rajeckej doline, v nádhernom prostredí chránenej prírodnej rezervácie, 3 km od kúpeľného mesta Rajecké Teplice, medzi obcami Porúbka a Poluvsie. Krásne lúky ohraničené z jednej strany pretekajúcou riekou Rajčianka a na druhej strane týčiace sa Slnečné Skaly dodávajú tú správnu atmosféru na chvíle oddychu a relaxácie. Rozloha campingu je 3,5 ha. Plocha na caravaning a stanovanie je trávnatá s možnosťou posedenia pri ohniskách. Na obrázku je zobrazená predpoveď počasia pre camping Slnečné skaly s dennou a nočnou teplotou.

Camping Slnečné skaly je členom SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE CAMPINGU A CARAVANINGU a poskytuje zľavy na karty - Camping Card International. Zľavy na CCI KARTU platia iba pri ubytovaní vo vlastných obytných prívesoch a obytných autách. Majiteľ CCI karty a jeho spolucestujúci sú súčasne poistení proti spôsobeným škodám, stratám a ujme na zdraví až do výšky 2,5 mil. švajčiarskych frankov. Slovenská asociácia campingu a caravaningu je jediným poskytovateľom CCI kariet na Slovensku. Takúto kartu si môžete objednať u nás.

Hostia majú v campingu Slnečné skaly k dispozícii:

 • plocha pre caravany a stany
 • záhradná reštaurácia s možnosťou stravovania (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • samoobslužná kuchynka, (vybavenie)
 • umývarka riadu
 • sprchy
 • WC
 • elektrické prípojky 230 V
 • volejbalové a futbalové ihrisko
 • požičovňa bicyklov
 • požičovňa športových potrieb
 • požičovňa domácich zvieratiek
 • predaj palivového dreva na prevádzku ohnísk (v campingu Slnečné skaly a v jeho okolí nie je povolený výrub stromov, ani krovín, nakoľko camping Slnečné skaly sa nachádza v chránenej prírodnej rezervácii s 5. stupňom ochrany)
 • animačné programy pre deti (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • detský areálik a mini indiánska osada
 • jazda na koni (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • možnosť rekreačného člnkovania na rieke Rajčianke na kajaku
  (závislá od výšky hladiny rieky Rajčianka - negarantovaná)
 • streľba z kuše na gumové zvieratá v životnej veľkosti (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • dobré podmienky rybolovu v rieke Rajčianka (s povolením)
 • pre začiatočníkov a pokročilých fanúšikov lezenia výborná príležitosť tréningu na skalných stenách, ktoré sa tiahnu za campingom s lezeckou obtiažnosťou 3 až 9 (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • pre záujemcov skalolezenia sú v ponuke kurzy výuky základov lezenia na cvičných skalách priamo za campingom Slnečné skaly. Lezenie na skaly v campingu Slnečné skaly je zakázané. (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • pre náročnejších turistov je možnosť zabezpečenia horského vodcu 1-dňovej a viacdňovej túry v Malej Fatre a vo Vysokých Tatrách (v mesiacoch júl - august NONSTOP, v ostatných mesiacoch podľa počtu hostí)
 • predaj pohľadníc, máp a upomienkových predmetov (na recepcii campingu Slnečné skaly)
 • vstup so psom do campingu je povolený za podmienky, že pes bude mať náhubok a majiteľ ho bude mať na vodítku. Pes nesmie voľne pobiehať po campingu a v prípade, že ho majiteľ nemá na vodítku musí byť priviazaný. Majiteľ je povinný okamžite odstrániť výkaly svojho psa. Vstup bojových plemien psov je zakázaný.

Možnosti ubytovania v campingu Slnečné skaly:
ZRUBY
-
ubytovanie v chatovej osade v šiestich 4-lôžkových zruboch s rozlohou 21 m². Zruby sú vybavené mini kuchynkou, el. dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Zruby majú vlastné hygienické zariadenie (WC, sprchovací kút). Každý zrub má malé posedenie s ohniskom. Parkovanie priamo pred objektom.

CHATKY - ubytovanie v dvoch 3-lôžkových chatkách s rozlohou 13 m². Chatky sú vybavené mini kuchynkou, el. dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. WC a sprchy sú spoločné v areáli campingu. Chatky nemajú prípojku vody. Každá chatka má malé posedenie s ohniskom. Parkovanie priamo pred objektom.

 
Popis okolia a zaujímavých miest
V okolí campingu je mnoho atrakcií, ktoré sa oplatí navštíviť, napr. kúpeľný dom Aphrodite v Rajeckých Tepliciach, v ktorom ponúkame balíčky relaxačných pobytov, Sampé centrum regenerácie v Rajeckých Tepliciach, v ktorom ponúkame rôzné regeneračné procedúry, termálne kúpalisko Laura v Rajeckých Tepliciach, termálne kúpalisko Veronika v Rajci, hrad Lietava, hrad Strečno, Slovenský Betlehem v Rajeckej Lesnej, Kuneradský zámok, Budatínsky zámok... V okolí campingu vedie aj niekoľko značených cyklotrás. K cykloturistike máte možnosť využiť služby našej požičovne bicyklov
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012