---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Villa NEČAS
Celulózka 3494
011 61 Žilina
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 48.13 / lôžko 
Ceny v lete

1/1 izba = 86,30 - 96,26 € / noc
1/2 izba = 96,26 - 102,90 € / noc   a
apartmán = 179,25 € / noc

- raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania

 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoro?ne 
Zľavy
 
Stravovanie
- raňajky v cene pobytu
- možnost stravovania v reštaurácii villy 
Služby
bazén, kúpalisko internet klimatizácia parkovisko reštaurácia sprcha televízor vináreň WC záhrada salónik wellness
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 17 lôžok
Usporiadanie:
6x 1/2 izba
3x 1/1 izba
1x 1/2 apartmán

 
Vybavenie
Kaštieľ VILLA NEČAS je postavený v barokovom slohu a po celkovej rekonštrukcii je kombináciou histórie 18. storočia a najmodernejších prvkov jeho zariadenia. Villa Nečas ponúka svojim hosťom ubytovanie, reštauráciu, salóniky, vinotéku a letnú terasu.
K dipozícii je pre našich hostí aj parkovisko,  ktoré je bezplatné a je strážené kamerovým systémom - má kapacitu 50 áut).

UBYTOVANIE
Villa Nečas ponúka svojim hosťom desať izieb a jeden podkrovný apartmán. Moderne zariadené, klimatizované izby sú vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, TV, pripojením na internet, scénickým osvetlením, moderným sound systémom, minibarom a trezorom.

Ubytovaní hostia majú možnosť využiť zdarma  fínsku saunu s chladiacim bazénikom. Podkrovný apartmán svojim dispozičným usporiadaním, parnou saunou a jakuzzi určite uspokojí Vaše vysoké nároky na pohodlie a luxus.


REŠTAURÁCIA

reštaurácii na prízemí sa podávajú hotelové raňajky od 7:00 do 10:00 a každý pracovný deň od 11:00 do 15:00 obedové menu formou bufetových stolov už od 3 EUR. Kapacita reštaurácie je 60 miest pri reštauračnom sedení.

Top reštaurácia je situovaná do štýlových salónikov na 1. poschodí a je možné ju navštíviť na základe rezervácie minimálne 1 hodinu vopred. Vybrať si môžete gastronomické špeciality medzinárodného tímu kuchárov z jedálneho lístka alebo z ponuky šéfkuchára, ktorý osobne predstavuje Special menu. Kapacitu salónikov nájdete v časti Salóniky.


VINOTÉKA
v podzemí
Pôvodné tehlové klenby v podzemí, moderné zariadenie a scénické osvetlenie vytvárajú originálnu atmosféru vinotéky. Jej súčasťou je vinná banka s kapacitou 2200 fliaš. Villa Nečas umožňuje uskladnenie Vášho vína v trezore, ktorý je súčasťou vinnej banky. Jedálny lístkok ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne, v kombinácii so širokým výberom značkových vín z domácej i svetovej produkcie.

Oblúbenými sa stali riadené i voľné ochutnávky vína, organizované v  spolupráci s významnými vinárskymi spoločnosťami a predajcami vína.
Dispozičné usporiadanie a technické vybavenie (projektor so širokouhlým plátnom, možnosť ozvučenia) vo vinotéke umožňuje využívať jej priestory na školenia, semináre, rauty, firemné večierky a rodinné oslavy.
Kapacita vinotéky je 50 miest.


LETNÁ TERASA

Na terase s kapacitou 60 miest v letných mesiacoch môžete vychutnať jedlo a nápoje z ponuky každej časti reštaurácie Villy Nečas. Veľmi obľúbenými sa stali letné barbecue v rámci obedového menu. Terasa ponúka možnosť príjemného posedenia vo vonkajších priestoroch. Je situovaná na slnečnej strane a jej prepojenie s reštauráciou vytvára možnosť usporiadať spoločenské podujatie až pre 120 osôb. Na výber sú možnosti sedenia pod slnečníkmi ako aj priamo pod oblohou.

V letnom období ponúka široký sortiment grilovaných špecialít v rámci obedového menu.
Terasa je obklopená upravenou anglickou záhradou a v jej blízkosti je i detské ihrisko.
Terasa je v letných mesiacoch otvorená aj v sobotu a nedeľu v čase od 12:00 do 20:00.


SALÓNIKY
Na 1. poschodí Villy Nečas sa nachádzajú reprezentatívne salóniky. Každý z nich má samostatný vchod a zároveň sú všetky navzájom priechodné, čo zabezpečuje súkromie ich užívateľov na jednej strane a ich prepojením vzniká veľký priestor na strane druhej.

Jedinou fajčiarskou zónou vo Ville Nečas je salónik Cigar s klimatizovaným humidorom. Salóniky Music, Dinner, Business a Cigar sú tiež vhodné na organizovanie školení, seminárov, obchodných rokovaní, společenských podujatí a rodinných osláv pri rôznych príležitostiach.


CATERINGOVÉ SLUŽBY
- Zabezpečenie komplexných cateringových služieb pri rôznych spoločenských podujatiach.
- Organizácia rodinných osláv, prezentácií Vašich výrobkov, otvorenie nových priestorov kdekoľvek si poviete.
- Disponujeme vlastným inventárom a technickým vybavením, čo v praxi prináša kvalitu, čistotu a v konečnom dôsledku spokojnosť našich zákazníkov.

V spolupráci s našimi partnermi Vám zabezpečíme:

  • Party stany, pódiá, prístrešky, nafukovacie stany
  • Kvetinovú dekoráciu stolov a celých priestorov
  • Ozvučenie na profesionálnej úrovni
  • Osvetlenie priestorov, produktov
  • Stoly, stoličky, návleky, obrusy, textilné dekorácie
  • Dopravu produktov v termoportoch zaručujúcich kvalitu jedál a nápojov
  • Slávnostné ohňostroje
  • Kreatívne grafické návrhy - menovky, zasadacie poriadky, pozvánky
  • Hostesky, mažoretky
  • Hudobnú produkciu


SLÁVNOSTNÉ PRÍLEŽITOSTI
- SVADBY

Svojim dispozičným usporiadaním Villa Nečas ponúka výnimočné priestory pre celú svadbu pod "jednou strechou". Začínajúc cirkevným obradom v kaplnke Panny Márie, ktorá je priamo v areáli či civilným obradom v niektrom s reprezentatívnych salónikov, končiac ubytovaním a svadobnými fotografiami v exluzívnych priestoroch. Veľký úspech majú i svadobné obrady priamo pod "holým nebom" v upravenom anglickom parku. Váš veľký deň môžete osláviť pri slávnostnej tabuli s výnimočnou gastronómiou od renomovaného tímu kuchárov.

Mladomanželia sa môžu ubytovať v luxusnom apartmáne so zabezpečením room servisových služieb. V letných mesiacoch dáva prepojenie svadobnej sály s priestrannou slnečnou terasou ďalšie možnosti na spríjemnenie si chvíl s blízkymi, napríklad grilovanými špecialitami priamo od šéfkuchára. Tím Villy Nečas zabezpečuje doplnkové služby, ako je dekorácia, kvetinová výzdoba, ozvučenie, hudobná produkcia, fotograf, kameraman a grafické práce.

 
Popis okolia a zaujímavých miest
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012