---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión VIX
Sládkovičova 164/3
010 01 Žilina
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 22.00 / lôžko 
Ceny v lete
1/2 izba BUSINESS alebo LUX (1 osoba) = 37 € / noc
1/2 izba BUSINESS alebo LUX (2 osoby) =  44 € / noc

Apartmán (1 osoba) = 68 € / noc
Apartmán (2 osoby) = 74 € / noc
Apartmán (3 osoby) = 74 € / noc

- cena je bez mestského poplatku (0,66 € / os. / deň) 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoro?ne 
Zľavy
 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť stravovania v reštaurácii penziónu 
Služby
internet klimatizácia letisko pamätihodnosti parkovisko reštaurácia satelit sprcha telefón televízor WC fitness kongresové služby
Hovoríme:
anglicky, nemecky, francúzsky, taliansky
Kapacita vrátane prístelkov: 22 lôžok
Usporiadanie:
4x   1/2 izba BUSINESS
3x   1/2 izba LUX
2x   apartmán
 
Vybavenie
Penzión V I X sa nachádza v Žiline, priamo v historickom centre mesta a v tesnej blízkosti Mariánskeho námestia. Tento typ mestského ubytovania je vhodný pre klientov, ktorí chcú bývať v srdci mesta a pri tom v tichom a mimoriadne príjemnom prostredí. Penzión VIX poskytuje klientom naozaj komfortné ubytovanie.

UBYTOVANIE
Penzión
poskytuje klientom komfortné ubytovanie v 4 dvojlôžkových izbách, v 3 dvojlôžkových izbách Lux a v 2 apartmánoch. Kapacita penziónu je 20 miest s prístelkami. Izby a apartmány sú vybavené klimatizáciou, prístupom na internet, TV so satelitným príjmom, minibarom, rádiobudíkmi, telefónom, WC a sprchovacím kútom, fénom. V jednej dvojlôžkovej izbe Lux je vaňa a bidet.

P a r k o v a n i e pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti Penziónu na základe parkovacej karty, ktorú vám vydáme pri ubytovaní.


STRAVOVANIE


REŠTAURÁCIA
Blízkosť historického centra predurčila štýlové zariadenie reštaurácie, kde si každý hosť nájde svoje obľúbené miesto.
Reštaurácia je zameraná na medzinárodnú a domácu kuchyňu, konkrétne na originálne i tradičné recepty zahraničných i slovenských špecialít. Ponúkame široký sortiment jedál výnimočnej chuti a vône. Ryby, hovädzie, bravčové, kuracie mäso, divina, ako aj šťavnaté kačacie prsia sú tej najvyššej kvality. Priamo pri stole pred vašimi hosťami pripravíme flambované jedlá. Nenechajte si ujsť ani ľahké predjedlá a ochutnajte jemné dezerty. Ponúkame pestrý výber domácich i zahraničných vín, k vybranému druhu jedla vám doporučíme vhodné víno.

Každý mesiac pripravujeme špeciality medzinárodných kuchýň, ktoré vám prinesú netradičné kulinárske zážitky, pretože spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá.
Reštaurácia má samostatnú kaviareň. Originálne prostredie kaviarne môžete využiť na oddych pri dennej tlači, skvelej talianskej káve Illy, či miešaných nápojoch.
Reštaurácia je klimatizovaná, má kapacitu 80 miest a je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku zónu. Členenie reštaurácie je vhodné na organizovanie stretnutí, pracovných rokovaní spojených s obedom alebo večerou a na rodinné oslavy.

REŠTAURÁCIA A RODINNÉ OSLAVY
Podľa vašich požiadaviek pripravíme pre vás slávnostné menu pre malé rodinné posedenie i veľkú rodinnú oslavu. Oslávte u nás so svojimi najbližšími promócie či oslavy jubileí. Pre kary pripravíme dôstojnú smútočnú tabuľu. Svadobný deň je nezabudnuteľným dňom nielen pre nevestu a ženícha. Nami vystrojená svadobna hostina v banketovej sále zanechá zážitok v každom svadobčanovi.

REŠTAURÁCIA A FIREMNÉ AKCIE
Pozvite svojich obchodných partnerov na obed či večeru. Pre pracovné stretnutia vytvoríme oddelený priestor pre nerušené rokovania. Samostatne oddelený Salónik s kapacitou 30 osôb využijete pre firemné stretnutia spojené s poradou či prezentáciou alebo pre semináre. Počas celého dňa vám zabezpečíme kávový servis, občerstvenie a pripravíme pre vás obed podľa vašich predstáv. Banketová sála je určená pre firemné akcie, bankety či školenia do 150 osôb.

VIX RESTAURANT
disponuje variabilnými priestormi, ktoré sú vhodné pre usporiadanie rôznych typov banketov a akcií. Okrem prenájmu priestorov zabezpečíme primeranú výzdobu, cateringové služby ako aj štandardné stravovanie. Môžete si u nás zrealizovať akcie:
- Školenia
- Semináre
- Konferencie
- Klubové oslavy
- Firemný večierok
- Banket pre obchodných partnerov
- Obchodné rokovania

Pre firemné akcie môžete okrem reštaurácie využiť aj tieto priestory:

BANKETOVÁ SÁLA
Novozrekonšturované priestory na poschodí pozostávajú z dvoch samostatných sál, Sála I má kapacitu 120 osôb, Sála II má kapacitu 80 osôb. Obe sály sú klimatizované, vybavené prezentačnou technikou (LCD panely, ozvučenie, dataprojektor a plátno). Spoločenský priestor medzi sálami tvorí tanečný parket, bar a kaviarenske sedenie. Bankety pripravujeme až do kapacity 300 ľudí.

SALÓNIK
Salónik pri reštaurácii je uzavretý pre spoločnosť do 30 ľudí. Je vhodný na menšie akcie a pre uzavreté spoločnosti. Salónik sa nachádza za reštauráciou, je vybavený prezentačnou technikou (dataprojektor, plátno, flipchart) a je možné usporiadať sedenie do U, I alebo T. Salónik je klimatizovaný, nie je presvetlený denným svetlom.

KRÁĽOVSKÁ PIVNICA
Originálne oslavy a významné stretnutia si vyžadujú netradičný priestor. Naša Kráľovská pivnica už v svojom názve nesie príchuť naozaj kráľovského menu spojeného s ochutnávkou vína v štýlovo zariadenej pivnici s kapacitou 20 osôb

LETNÁ TERASA Mexican Steak House
V teplých jarných, letných či jesenných dňoch využite letnú terasu s kapacitou 60 miest. Pripravíme pre Vás mexickú noc plnú chilly prekvapení, gurmánskych špecialít a na vašej akcii sa budete cítiť ako na mexickom eldoráde.


SVADBY
Svadobnú hostinu vám vystrojíme v Banketovej sále. Priestor Banketovej sály je rozdelený na dve samostatné sály – Sála I má kapacitu 120 ľudí, Sála II má kapacitu 80 ľudí. Medzi Sálami I a II je spoločenský priestor s tanečným parketom, barom a kaviarenskym sedením. Priestory sál sú presvetlené denným svetlom, všetky priestory sú plne klimatizované. Slávnostné sedenie pripravujeme v Sále I pri okrúhlych stoloch. V Sále II pre Vás pripravíme občerstvenie i oddychové sedenie. Tanečný parket je oddelený od sál, takže hudba neruší hostí pri stolovaní.

Prenechajte vaše starosti s organizáciu svadobnej hostiny na nás. Pripravíme pre vás:
- slávnostnú výzdobu
- slávnostné priestieranie na stoly
- kompletné slávnostné menu podľa požiadaviek
- stopercentnú obsluhu vašich hostí
- technické zázemie pre produkciu muziky, zabezpečíme dídžeja

CATERINGOVÉ SLUŽBY

VIX RESTAURANT na základe dlhoročných skúseností profesionálne zabezpečuje full-servisové CATERINGOVÉ SLUŽBY tej najvyššej kvality. Náš personál má bohatú prax v oblasti medzinárodnej gastronómie, banketových služieb, v dodávaní cateringu do sfér súkromných i komerčných. Vašu firemnú akciu, večierok, banket, ples či romantickú svadbu, jedinečné slávnostné menu a doplnkové služby vám zabezpečíme na najvyššej úrovni. Prídeme za vami kdekoľvek ...

Zabezpečovanie gastronomických služieb na spoločenských akciách má celý rad foriem od jednoduchého občerstvenia až po zložité bankety, či recepcie. Prioritou našich služieb je maximálna kvalita ponúkaných výrobkov teplej a studenej kuchyne a zmysel pre detail. Príprava a dokončovanie jedál priamo pred zrakom hosťa, flambovanie špecialít, grilovanie mäsa - to všetko sú jedinečné zážitky, ktoré vám spríjemnia naši kuchári.

Zabezpečíme vám akcie zo širokej palety možností:
 Recepcie, bankety, rauty
• Plesy, bály a gala večery
• Kompletné zabezpečenie celodenného cateringu
• Kongresové zjazdy
• Pracovné rokovania
• Konferencie, prezentácie, semináre
• Open air, Team building days
• Rodinné akcie, detské oslavy
• Garden party 
• Firemné večierky
• Vernisáže a módne show
• Tlačové konferencie
• Coffee breaks
• Narodeninové a rozlúčkové večierky


Pre potreby cateringu disponujeme najmodernejšou technikou, technológiami a inventárom, s ktorým vieme zabezpečiť akcie až pre 1000 osôb. Studené jedlá sú transportované v cold-boxoch. Teplé jedlá sa prepravujú v špeciálnych termo-boxoch, kde je zaručená kvalita a teplota po prevoze, pričom všetky teplé jedlá sa dokončujú až na mieste realizácie čo zaručí čerstvú chuť a vôňu pripravovaných pokrmov.


FITNESS
Charakteristickým znakom tohto športového zariadenia je klimatizované prostredie, ktoré podobné zariadenia tohto druhu v Žiline nemajú. Vysokofunkčné posilňovacie stroje firmy Grünsport spájajúce tie najvyššie estetické hľadiská, rešpektujú kineziologické, antropomotorické, medicínske i biomechanické charakteristiky vyhovujúce od rekreačného po vrcholový rámec telesnej prípravy. V aeróbnej sekcii dominuje značka Technogym - reprezentujúca špičku kardioprístrojov - pomocou ktorej máte možnosť budovať Vašu vytrvalosť. K dispozícii sú bežecké pásy, stepre, stacionárne bicykle a iné zariadenia od tejto firmy.

 
Popis okolia a zaujímavých miest
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012