---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel HOLIDAY INN
Športová 2
010 01 Žilina
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Hory: Malá Fatra
Lokalita: Horné Považie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 54.50 / lôžko 
Ceny v lete

CENY V TÝŽDNI  ( pondelok - piatok ):

izba STANDARD = 99 € / noc
izba EXECUTIVE = 140 € / noc
štúdio = 170 € / noc

CENY POČAS VÍKENDOV (vrátane raňajok):
izba STANDARD = 89 € / noc
izba EXECUTIVE = 140 € / noc
štúdio = 170 € / noc

Príplatky:
- príplatok za raňajky (15 € / noc)
- comfort príplatok (5 € / noc)
- druhá osoba na izbe (20 € / noc)
- cena nezahŕňa mestskú daň 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoro?ne 
Zľavy
Zvýhodnené ceny s raňajkami počas víkendov! 
 
Stravovanie
- raňajky (počas týždňa) za doplatok
- počas víkendov sú RAŇAJKY v cene ubytovania

- možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii 
Platobné karty
Visa EC Mastercard Cirrus Maestro 
Služby
bar bazén, kúpalisko internet klimatizácia letisko pamätihodnosti parkovisko reštaurácia satelit sprcha telefón televízor výťah WC fitness kongresové služby salónik tenis wellness
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 266 lôžok
Usporiadanie:

95x izba ŠTANDARD
1x   izba pre telesne postihnutých
16x izba EXECUTIVE 
14x štúdio
7x   štúdio PANORAMA

 
Vybavenie
Hotel H O L I D A Y   I N N **** je moderný kongresový hotel, patriaci k medzinárodnej sieti InterContinetal Hotels Group, ktorý ponúka komfortné ubytovanie a širokú škálu služieb. Hotel je dobre dostupný z hlavných diaľničných príjazdových smerov iba 5 minút chôdze od historického centra mesta Žilina. 

Holiday Inn Žilina - výnimočný biznis hotel aj vďaka flexibilite a kapacite ponúkaných priestorov, širokej ponuke služieb ako i profesionálnemu prístupu svojich zamestnancov. So 133 izbami, kongresovou sálou s kapacitou až 700 osôb a RELAX Areou predstavuje  perfektný výber pre obchodných cestujúcich ako i cestujúcich za oddychom.

Holiday Inn Žilina ponúka kongresové, spoločenské i “teambuildingové“ akcie na kľuč, rovnako ako kompletnú ponuku letných či  zimným dovoleniek.


UBYTOVANIE
Hotel Holiday Inn Žilina vám ponúka ubytovanie v 133 moderne a komfortne zariadených izbách na 10 poschodiach - typy izieb:
- izby ŠTANDARD

- izba pre telesne postihnutých
- izby EXECUTIVE
- štúdiá
- štúdia PANORAMA


Pohodlné ubytovanie ponúkajú jedno a dvojlôžkové izby typu ŠTANDARD /s rozlohou až 30 m2/. Dobrý spánok vám poskytne príjemná prikrývka s extra vankúšmi a matrace vysokej kvality. Noc aj počas dňa vám zaručia zatemňovacie závesy. K vysokému komfortu prispieva: manuálne nastaviteľná klimatizácia/kúrenie, LCD TV obrazovka, hlasová schránka, príslušenstvo na kávu a čaj /pravidelne dopĺňané/, možnosť vysokorýchlostného pripojenia na internet a pracovný stôl. Kúpeľňa je vybavená vaňou, fénom a určite príjemne pôsobiacim podlahovým vykurovaním.

Všetky izby typu EXECUTIVE sa nachádzajú na 9. poschodí, len pár krokov od RELAX Area umiestnenej na 10. poschodí. Vychutnajte si zadarmo príslušenstvo na kávu, čaj a bezdrôtové pripojenie na internet. V porovnaní s izbou typu ŠTANDARD je tento druh izieb navyše vybavený veľkou LCD TV obrazovkou, nastaviteľnou pracovnou stoličkou, mini barom,  luxusnou kozmetikou a žehličom na nohavice.

ŠTÚDIÁ /s rozlohou 43 až 50 m2/ našim hosťom ponúkajú priestrannú obývaciu a spálňovú časť a PANORAMA Štúdio /70 m2/ navyše aj druhú toaletu. Tieto štýlovo a luxusne zariadené izby navodzujúce pocit pohodlia, sú ideálnym miestom pre náročnejších hostí a strávenie dlhodobých pobytov. V porovnaní s izbou EXECUTIVE si môžete dopriať king-size lôžko pre dve osoby, druhú LCD obrazovku a turndown servis.

Pre spríjemnenie Vášho pobytu Vám ponúkame nasledujúce služby:
 „vankúšové menu“ - možnosť výberu z 5 typov vankúšov
fajčiarske a nefajčiarske izby
kávový a čajový set na každej izbe
bohaté a zdravé americké bufetové raňajky
16 hodinový room servis
priateľský a profesionálny prístup tímu našich zamestnancov
bankomat v areáli hotelaREŠTAURÁCIE
Ochutnajte modernú gastronómiu s prvkami medzinárodnej a slovenskej kuchyne v klimatizovanom, modernom a elegantnom prostredí našich reštaurácií. Jedinečné miesto pre posedenie si s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou.

Ponúkame priestor pre:
* pracovné obedy
* firemné akcie
* promócie, svadobné hostiny, rodinné oslavy
* komorné koncerty
* prednášky, prezentácie


Hlavná hotelová reštaurácia COSMOPOLITAN, v ktorej si môžete vychutnávať lahodné špeciality medzinárodnej kuchyne alebo tradičné, chutné jedlá. K jedlu ponúkame široký výber lahodných vín z celého sveta, ktoré prebudia zmysly každého gurmána. Pochutnajte si na raňajkách podľa svojej chuti z amerického bufetu.
* Náš mladý, talentovaný a ambiciózny šéfkuchár prináša nový smer, nápady a chute nielen do hotelových reštaurácii ale i do kongresových sál. Príjemné osvieženie jedálneho lístka a "a la carte" pokrmov poteší nejedného gurmána. S  predchádzajúcimi skúsenosťami odborného poradcu pre gastronómiu vo Fa Intergast Praha a po skúsenostiach šéfkuchára a pôsobením vo Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku či v Čechách predstavuje prínos pre hotel i verného zákazníka. 

Reštaurácia v talianskom štýle NOVELLINI, ktorú odporúčajú mnohí návštevníci, predstavuje to pravé miesto pre rýchly a chutný pracovný obed. Vychutnajte si uvoľnenú atmosféru modernej talianskej reštaurácie pri delikátnych cestovinách, chrumkavej pizzi či slovenských špecialitách. Na jedálnom lístku však nájdete aj tradičné obedové menu.


SLÁVNOSTNÉ PRÍLEŽITOSTI
Predstavte si dokonalú svadbu...svadbu v Holiday Inn Žilina...
Naša ponuka je pripravená tak, aby vám pomohla pri rozhodovaní a odbremenila vás od starostí. Na nasledujúcich stranách nájdete našu základnú ponuku zostavenú špeciálne pre svadby. Ak máte ale vlastnú predstavu, radi ju splníme podľa vašej požiadavky.

Ponúkame:
Plne klimatizované priestory
Prvotriedny servis
Štýlové dekorácie vo vami vybraných farbách
Svadobné menu prispôsobené vašim požiadavkám
Možnosť zabezpečenia hudby
Parkovanie pre svadobných hostí zdarma
Sme radi, že vás môžeme osobne privítať.


BARY
Nechajte sa zlákať širokou ponukou špeciálnych káv a vychutnajte si večernú pohodu pri pohári kvalitného, vína alebo koňaku v štýlovom AQUARIUM Bare. Zároveň vám ponúkame možnosť využitia vysoko rýchlostného internetu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.
Lobby bar AQUARIUM je ideálnym miestom na ranný čaj alebo kávu s chutným zákuskom či inými cukrárenskými výrobkami. Ponúka príjemné posedenie počas celého dňa. Pozvite priateľov na pohár lahodného nápoja do útulného a štýlového AQUARIUM Baru.

Ukončite svoj deň plný zhonu koktailom alebo pri pohári vína v PANORAMA Bare, nachádzajúcom sa na 10. poschodí, ktorý ponúka prekrásny výhľad na pohorie Malá Fatra.
Svoj náročný deň môžete ukončiť pri lahodnom koktaily či pohári vína v jedinečnom PANORAMA Bare na 10. poschodí s prekrásnym výhľadom na mesto Žilina ako i na pohorie Malá Fatra. PANORAMA Bar je tým správnym miestom pre vás i vašich známych. Navštívte naše tematické večery a príďte sa zabaviť!


RELAX
Pre všetkých hostí Holiday Inn Žilina, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame služby RELAX Area. Práve tu načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli. Využite možnosť relaxácie vo vnútornom bazéne (55m2) s prekrásnym nočným výhľadom na panorámu mesta a masážny kúpeľ v Jacuzzi. Prípadne si oddýchnite vo Fínskej či parnej saune. Pre náročnú klientelu ponúkame možnosť rôznych druhov masáží: klasická masáž čiastočná, masáž celého tela, športová masáž, reflexná masáž nôh.

Fittness centrum
Pre vyznávačov aktívneho oddychu ponúkame služby FITNES Centra s najmodernejším vybavením. FITNES Centrum sa nachádza na 10. poschodí, ktoré ponúka veľkolepý výhľad na malebné okolie mesta a je rovnako prístupné tak pre hotelových hostí ako aj pre širokú verejnosť. Ubytovaným hosťom ponúkame voľný vstup do FITNES Centra.

Tennis
Pre návštevníkov hľadajúcich aktívny odpočinok hotel Holiday Inn Žilina ponúka vonkajší tenisový kurt nachádzajúci sa na 3. poschodí hotela so všetkým potrebným vybavením. Všetko je plne k dispozícii tak hotelovým hosťom ako aj ostatným záujemcom. Využite tenisový kurt aj na organizovanie tenisových zápasov spojených s príjemným občerstvením na terase v blízkosti kurtu.

Squash
Pre návštevníkov hľadajúcich aktívny odpočinok hotel Holiday Inn Žilina ponúka využitie 2 squashových kurtov so všetkým potrebným vybavením. Všetko plne k dispozícii hotelovým hosťom rovnako ako aj ostatným záujemcom.

Služby RELAX Area sú k dispozícii nielen hotelovým hosťom ale i širokej verejnosti.


KONFERENCIE
Holiday Inn Žilina vám splní vaše predstavy a požiadavky nielen z hľadiska priestoru, ale aj profesionálneho prístupu. V prípade usporiadania konferencie či oslavy vám bude k vašej plnej spokojnosti k dispozícii kvalifikovaný tím našich zamestnancov. Holiday Inn Žilina ponúka konferenčné priestory začínajúc veľkosťou 30 m2 s kapacitou 10 osôb a končiac veľkosťou 716 m2 s kapacitou až 700 osôb v závislosti od typu sedenia. Zaistime kompletný servis pri organizovaní vašich stretnutí a prispôsobíme sa vašim požiadavkám.

Radi pre vás zorganizujeme:
- konferencie, kongresy
- školenia, semináre
- valné zhromaždenia
- bankety, plesy, recepcie, rauty
- tlačové besedy
- svadby, rodinné oslavy


Vybavenie:
- 7 konferenčných miestností rôznych veľkostí
- denné svetlo
- klimatizácia
- vysokorýchlostné pripojenie na internet
- technické a audiovizuálne zariadenia
- tlmočnícke kabínky
- dataprojektor, flipchart, kancelárske potreby, ap.

Doplnkové služby:
* catering, občerstvenie
* BUSINESS Centre


Ako nás nájdete?

Viedeň / Bratislava – diaľnica D1, Žilina Centrum EXIT, pred riekou Váh odbočiť doprava, pri čerpacej stanici ESSO odbočiť doľava. Hotel sa nachádza po vašej pravej strane.
Česká Republika / Poľsko – Čadca, sledovať označenie E75 – Žilina Centrum EXIT, prejsť ponad rieku Váh odbočiť doprava, pri čerpacej stanici ESSO odbočte doľava. Hotel je po vašej pravej strane.
Ukrajina / Košice / Ružomberok / Martin, sledovať označenie E75 – Žilina Centrum EXIT, na druhej svetelnej križovatke odbočte doprava, stále sa držte vľavo popri rieke Váh, pri čerpacej stanici ESSO odbočte doľava. Hotel sa nachádza po vašej pravej strane.
Maďarsko / Banská Bystrica / Ružomberok, sledovať označenie E75 – Žilina Centrum EXIT, na druhej svetelnej križovatke zabočiť doprava, stále sa držte vľavo popri rieke Váh, pri čerpacej stanici ESSO odbočiť doľava. Hotel sa nachádza po vašej pravej strane.
Nitra / Prievidza, sledovať označenie Žilina, Žilina Centrum EXIT, pred riekou Váh odbočiť doprava, pri čerpacej stanici odbočiť doľava. Hotel je po vašej pravej strane.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Mesto Žilina spolu s ďalšími inštitúciami usporadúva každoročne:
Staromestské slávnosti
Žilinské kultúrne leto
Stredoeurópsky festival koncertného umenia
Jánošíkove dni v Terchovej


Žilina a jej okolie je ako stvorená pre turistiku, horolezectvo, prechádzky, rôzne športové a kultúrne aktivity.

Šport
futbalový, hokejový štadión
lyžovanie: Snow paradise Veľká Rača - Oščadnica, Vrátna dolina, Martinské hole, Čičmany,...
športový jazdecký klub
golfový areál

Kultúra
Mestské divadlo Žilina
Bábkové divadlo
Štátny komorný orchester
Považské múzeum a galéria

Turistika
Hrad Strečno, Budatínsky zámok, Lietavský zámok
Terchová, Čičmany, Rajecká Lesná (typické Slovenské dediny)
Malá Fatra, Veľká Fatra (horolezectvo, lyžovanie)
Rajecká dolina (horské bicyklovanie, termálne pramene)

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012