---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión SLOVAKIA
Orlia 6
040 01 Košice
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Vodná nádrž Ružín
Hory: Volovské vrchy
Lokalita: Košice a okolie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 27.50 / lôžko 
Ceny v lete
1/1 izba - 1 osoba (ZA) = 45 € / noc
1/1 izba - 2 osoby (ZA) = 49 € / noc

1/2 izba - 1 osoba (BB, NR, PP) = 49 € / noc
1/2 izba - 2 osoby (BB, NR, PP) = 55 € / noc

apartmán - 2 osoby (BA) = 65 €/ noc
+ prístelka (BA) = 15 € / noc

1/2 izba LUX - 2 osoby (KE) = 69 € / noc
+ prístelka (KE) = 15 € / noc


- možnosť doobjednania raňajok (3,50 € / os.)
- miestna daňa za ubytovanie 1 € / os. / deň
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť doobjednania raňajok
- stravovanie v reštaurácii penziónu
 
Služby
informácie internet letisko pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia sprcha taxi telefón televízor WC kongresové služby salónik
Hovoríme:
anglicky, nemecky, maďarsky, poľsky
Kapacita vrátane prístelkov: 14 lôžok
Usporiadanie:
1x 1/2 izba LUX, 1x apartmán, 1x 1/1 izba, 3x 1/2 izba
 
Vybavenie

Penzión SLOVAKIA
ponúka svojim zákazníkom kvalitné ubytovanie v centre Starého mesta Košíc, ktoré vyhovuje aj náročným klientom. Je ideálnym miestom pre ubytovanie v tichom prostredí a pritom priamo v centre mesta s možnosťou parkovania. Priamo z priestorov penziónu sa za pár minút dostanete na Hlavnú ulicu, kde môžete obdivovať historické pamiatky mesta alebo sa venovať nákupom.


UBYTOVANIE

Ponúkame izbu lux, apartmán, jednu jednoposteľovú a tri dvojposteľové izby.

Typy izieb:
BRATISLAVA - apartmán sústredený v dvoch miestnostiach s manželskou posteľou s možnosťou dvojposteľovej prístelky v predsieni. V apartmáne sú k dispozícii TV, rádio, budík, internet a kúpelňa s rohovou vaňou.
KOŠICE - luxusná izba pre dve osoby s manželskou posteľou s možnosťou prístelky pre dve dalšie osoby.
V izbe sú k dispozícii TV, rádio, budík, internet a kupeľňa s rohovou vaňou.
BANSKÁ BYSTRICA - dvojposteľová izba s oddelenými posteľami vybavená TV, rádiom, budíkom, internetom a kúpeľňou so sprchovacím kútom.
NITRA - dvojposteľová izba s oddelenými posteľami vybavená TV, rádiom, budíkom, internetom a kúpeľňou so sprchovacím kútom.
POPRAD - dvojposteľová izba s oddelenými posteľami vybavená TV, rádiom, budíkom, internetom a kúpeľňou so sprchovacím kútom.
ŽILINA - jednoposteľová izba pre jednu alebo dve osoby vybavená TV, rádiom, budíkom, internetom a kúpeľňou so sprchovacím kútom.


STRAVOVANIE


Reštaurácia - Rosto Steak House

Útulne zariadené priestory reštaurácie ROSTO vytvárajú ideálne miesto pre príjemné stretnutia všetkých tých, ktorí obľubujú chutné jedlo. Zo širokej ponuky steakov, špecialít z Orientu, rýb, šalátov a mnoho ďalšieho si vyberie každý zákazník, dokonca aj labužník. Priestory reštaurácie ponúkajú samostatnú nefajčiarsku časť, fajčiarsku časť, salónik a letnú terasu. V celej reštaurácii je možnosť pripojenia sa na internet prostredníctvom WIFI zadarmo. Počas leta ponúkame pohodlné posedenie na letnej terase.

Salónik
Štýlovo zariadené priestory salónika s celkovou kapacitou 28 miest vytvárajú ideálnu atmosféru pre rôzne súkromné ako aj firemné akcie. Pre potreby prezentácií je salónik vybavený LCD televízorom, ktorý je prepojiteľný s počítačom.


KONGRESOVÉ SLUŽBY


Catering

Naša spoločnosť je pripravená prevziať za Vás všetky starosti, ktoré súvisia s prípravou a organizáciou kultúrnych, súkromných a firemných podujatí ako sú: bankety, recepcie, grill párty a gastronomické podujatia a to vo Vami určených priestoroch. Organizovali sme niekoľko firemných akcií pre našich obchodných zástupcov. Všetky boli pripravené na veľmi vysokej profesionálnej úrovni.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
 
Popis okolia a zaujímavých miest

K O Š I C E sú mesto na východe Slovenska. Žije tu vyše 235 000 obyvateľov a sú druhým najväčším mestom Slovenska. Košice sú centrom celého východného Slovenska a sídlom Košického kraja. Mesto leží v Košickej kotline v širokom údolí rieky Hornád, ohraničené na západe výbežkami pohoria Slovenské rudohorie.
Dnešné Košice - predovšetkým ich historická, pre turistov atraktívna časť - ponúkajú veľké množstvo možností na strávenie príjemných chvíľ. Pešia zóna s umelým vodným kanálom, zrekonštruované historické budovy, či posedenie pri hrajúcej fontáne.  

 
Zaujímavosti a pamiatky mesta Košice:
 

DÓM SV. ALŽBETY - najväčšia gotická katedrála na Slovensku. Dóm má dvojité gotické točité schodisko, jedno z piatich v Európe. Bronzová krstiteľnica v Dóme je možno z ešte predošlého kostola, ktorý stál na tom istom mieste. Ku gotickým „šperkom“ vo vnútri patrí nádherné 16 m vysoké gotické pastofórium.  
Vedľa stojaca gotická kaplnka sv. Michala a Urbanova veža vytvárajú spoločne s Dómom komplex národnej kultúrnej pamiatky.  
 
JAKABOV PALÁC na Mlynskej ulici - bol dočasnou prezidentskou rezidenciou. 
 
VÝCHODOSLOVENSKÉ MÚZEUM  
 
ŠTÁTNE DIVADLO - patrí medzi 5 najkrajších divadelných budov v strednej Európe.
Má tri súbory: balet, opera a dráma.  
 
SLOVENSKÉ TECHNICKÉ MÚZEUM
– jediné svojho druhu v republike s prvým planetáriom na Slovensku. Súčasťou múzea je aj nové Múzeum letectva pri letisku.  
 
ŠTÁTNA FILHARMÓNIA  
 
HRAJÚCA FONTÁNA - je súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie, ktorá je najväčšiou na Slovensku. Nachádza sa v historickom centre. Je pokojnou pešou zónou. Fontána centrum opticky ozdobuje a dotvára nezvyčajnú atmosféru svojou zvonkohrou (okolo fontány je veľký park).

ZOO - tretia rozlohou najväčšia ZOO v Európe, ktorá má svetový unikát zapísaný v Guinessovej knihe rekordov – pätorčatá medveďa hnedého narodené v ZOO. 
 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012