---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel ALESSANDRIA
Jiskrova 3
040 01 Košice
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Vodná nádrž Ružín
Hory: Volovské vrchy
Lokalita: Košice a okolie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 34.33 / lôžko 
Ceny v lete
1/1 izba = 60 € / noc

1/2 izba (1 osoba) = 63 € / noc
1/2 izba (2 osoba) = 80 € / noc

apartmán (1 osoba) = 85 € / noc
apartmán (2 osoby) = 100 € / noc
apartmán (3 osoby) = 103 € / noc


- ubytovaní hostia majú raňajky grátis
- miestna daňa za ubytovanie 1 € / os. / deň
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Stravovanie
- raňajky
- stravovanie v hotelovej reštaurácii
 
Platobné karty
Visa Visa Electron EC Mastercard American Expres Diners Club JCB 
Služby
bar informácie internet letisko pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia satelit sprcha taxi telefón televízor WC kongresové služby salónik
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 20 lôžok
Usporiadanie:
4x 1/1 izba
6x 1/2 izba
2x apartmán
 
Vybavenie

Hotel ALESSANDRIA*** sa nachádza na okraji historického centra v tichej uličke. Prechádza postupne kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje.

Poskytuje tradične kvalitné služby na vysokej úrovni už niekoľko rokov. Svojím štandardom splní predstavy aj náročným hosťom. Ponúka pohodlné ubytovanie v modernom prostredí a taktiež široký výber gastronomických špecialít , tradičných jedál a nápojov v dvoch novozrekonštruovaných reštauráciách. Je k nemu dobrý prístup autom.


UBYTOVANIE

Trojhviezdičkový hotel s kapacitou 20 lôžok v 4 jednoposteľových , 6 dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch ponúka svoje služby širokej klientele so zameraním na trhový segment obchodných cestujúcich. Pohodlie Vám zaručí ubytovanie v izbách s TV so satelitnými programami, pripojením na internet, minibarom s chladničkou, telefónom a kúpelňou s toaletou.

Hotelovým hosťom je k dispozícií parkovanie pred hotelom, ale aj uzavreté parkovisko, ktoré je spoplatnené.

Typy izieb:
Apartmán - luxusne vybavený apartmán s obývačkou a spálňou. Apartmán disponuje TV so satelitnými programami, pripojením na internet, minibarom s chladničkou, telefónom a kúpeľňou s toaletou.
Dvojlôžková izba / Jednolôžková izba = moderne zariadená izba s TV so satelitnými programami, pripojením na internet, minibarom s chladničkou, telefónom a kúpeľňou s toaletou. Na požiadanie 1 až 2 prístelky, alebo detská postieľka.


STRAVOVANIE

Reštaurácia

Okrem útulného ubytovania bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom špičková gastronómia a široký výber z rôznych kulinárskych špecialít v dvoch štýlovo zariadených reštauráciách hotela. Bohatý výber jedál z nášho jedálneho lístka určite uspokojí aj toho najnáročnejšieho hosťa. Možnosť príjemného posedenia môžete využiť pri príležitosti súkromného posedenia, obchodného rokovania, firemnej recepcie, či rodinnej oslavy, svadby, promócií.
Kapacita reštaurácie je 30 miest a bar/reštaurácie 40 miest.
V letnom období Vás pozývame na posedenie na našej letnej terase.

Salónik
Malou dizajnovou úpravou prešiel aj salónik, do ktorého Vás srdečne pozývame na pracovné a priateľské stretnutia, či menšie rodinné oslavy. Kapacita salónika je 10-12 ľudí.

Lobby bar
Príjemné posedenie počas dňa Vám ponúkame na recepcii hotela v Lobby bare, v ktorom si vychutnáte lahodnú arómu kávy, alebo si vyberiete z ponuky nápojov. Priestory recepcie a Lobby baru sú pokryté bezdrôtovým šírením internetového signálu. Hostia sa tu môžu pripojiť na internet bezplatne prostredníctvom vlastného notebooku.


KONGRESOVÉ SLUŽBY

Ponúkame celoročné komplexné služby pri zabezpečení školení, pracovných stretnutí , seminárov a prezentácií v priestoroch reštaurácie, salónika ako aj letnej terasy. Máme pre Vás k dispozícií taktiež technické zabezpečenie - premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, plazmová TV, fax.

Seminárový balíček - Skladá sa z prenájmu seminárnej miestnosti, zabezpečenia techniky, 2 x denne občerstvenie, obed, večera a nápoj k jedlu za zvýhodnené ceny.

Zmeny je možné dohodnúť pri osobnom stretnutí. Príďte si k nám usporiadať seminár, recepciu, kurz, školenie alebo  prezentáciu  Vašej firmy v príjemnom tichom prostredí a my Vám s radosťou zabezpečíme servis, ktorý je pre Vaše pohodlie nevyhnutný.


DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Hotel Alessandria Vám poskytne aj doplňujúce služby, ktoré spríjemnia Váš pobyt, alebo stretnutie u nás.

 • recepcia 24 hodin
 • žehlenie a pranie bielizne
 • telefonické budenie
 • kopírovacie , faxové služby
 • premietacie plátno
 • flipchart
 • dataprojektor
 • bezplatná ponuka novín a časopisov
 • bezplatné požičiavanie sušičov na vlasy
 • služba on-line (internet)
 • pristaviteľná detská postieľka
 • predaj základných hygienických potrieb
Tešíme sa na Vašu návštevu a želáme Vám príjemný pobyt v Košiciach!
 
Popis okolia a zaujímavých miest

Mesto KOŠICE sa svojim významom a veľkosťou radí hneď za hlavné mesto Slovenska Bratislavu. Nachádza sa vo východnej časti Slovenska. Košice sú prvým európskym mestom, ktoré získalo vlastnú erbovú listinu. V roku 1369 ju panovník Ľudovít Veľký udelil po prvýkrát právnickej osobe - mestu Košice. Ďalšie prvenstvo sa spája so športom - v Košiciach v prvú októbrovú nedeľu štartuje najstarší európsky a druhý najstarší svetový maratón - Medzinárodný maratón mieru (založený v roku 1924). Dóm sv. Alžbety je najvýchodnejšou gotickou katedrálou v Európe. Historické centrum je najväčšou mestskou pamiatkovou rezerváciou v Slovenskej republike. Najstaršia stredná škola v strednej Európe bola založená takisto v Košiciach - v roku 1872 Stredná priemyselná škola strojnícka. Na území mesta je rozlohou najväčšia zoologická záhrada v strednej Európe (288 hektárov) a rozlohou najväčšia slovenská botanická záhrada s najväčšou zbierkou kaktusov v bývalom Československu. Detská železnica v Čermeľskom údolí je najstaršou a jedinou na Slovensku.

Mesto Košice a okolie Vám poskytuje množstvo prekrásnych miest na oddych počas letného, ale aj zimného obdobia. Z veľkej ponuky Vám odporúčame lokality , kde určite načerpáte potrebnú energiu a oddýchnete si či počas prechádzky, alebo využijete niektorú z ponúk športu, alebo zábavy.


LETNÁ PONUKA:

 • ZOO Košice - Kavečany
 • Bobová dráha – Kavečany
 • Detská železnica – Čermeľ
 • Jaskyne
 • Hrady a zámky
 • Historické pamiatky mesta Košice

ZIMNÁ PONUKA:

 • Lyžiarske stredisko Jahodná – 15 km
 • Lyžiarske stredisko Kavečany – 17 km
 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012