---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión Stefanshof
Ul. Jula Horvátha 50
967 01 Kremnica
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Kremnické bane
Hory: Kremnické vrchy
Lokalita: Pohronie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 18.00 / lôžko 
Ceny v lete
V sezóne:
1/2 izba = 1.400,- Sk / noc
1/3 izba = 1.700,- Sk / noc
1/2 +2 apartmán = 2.500,- Sk / noc - v cene ubytovania je aj parkovisko, gril, biliard, stolný tenis, fitnes, internet
 
 
Zľavy
Využite špeciálnu ponuku pre našich hostí na služby v blízkom "Vodnom raji" Vyhne. V ponuke nájdete rôzne druhy bazénov, sauny a služby wellness centra s 20% z?avou, pokia? ste ubytovaní v našom penzióne...  
 
Stravovanie
K ubytovaniu je možné si objednať raňajky, obedy a večere – individuálne podľa požiadaviek klienta.

Možnosť doobjednania si raňajok (200,- Sk), polpenzie (400,- Sk) alebo plnej penzie (600,- Sk) / deň. 
Služby
bazén, kúpalisko internet klimatizácia kryté parkovisko lyžiarska lanovka otvorené ohnisko parkovisko požičovňa bicyklov reštaurácia satelit sprcha televízor WC zákaz fajčiť zvieratá fitness kongresové služby kuchynka
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 32 lôžok
Usporiadanie:
1/1, 1/2, 1/3 s možnos?ou prístelky (izby, apartmány)
 
Vybavenie
P e n z i ó n   S t e f a n s h o f    v Kremnici v tzv. "zlatom srdci Slovenska" ponúka nadštandardné ubytovanie hotelového typu v apartmánoch ako aj v 1 a 2-posteľových izbách s možnosťou prísteľku. Celková kapacita je 32 miest. Doplnkové služby spĺňajú požiadavky pre náročnejších klientov. Našou atrakciou je vítanie hostí v originálnej baníckej zlatej štôlni priamo pod objektom penziónu s posedením pri "gaiste" a možnosť vyrazenia si vlastnej mince.
UBYTOVANIE Ubytovanie ponúkame v komfortných 1,2,3- lôžkových izbách, v apartmánoch ako aj v apartmánovom byte s vlastnou kuchyňou.
Vybavenie ubytovacej časti: 1.) Izba = príslušenstvo, TV, satelit 2.) Apartmán = spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou sedacou súpravou (aj pre dve osoby – v takomto apartmáne je aj kúpeľňa s vaňou), príslušenstvo, TV, mini chladnička, kanvica 3.) Apartmánový byt = dve oddelené dvojposteľové spálne, kuchynský kút v plnej výbave spojený s jedálňou, kúpelňa s vaňou a WC, balkón.
K ubytovaniu je možné si objednať raňajky, obedy a večere – individuálne podľa požiadaviek klienta. Penzión na úrovni *** hotela je ideálny pre individuálne a rodinné pobyty ako aj pre FIREMNÉ AKCIE, ŠKOLENIA, či rôzne súkromné a rodinné podujatia. Disponuje spoločenskou miestnosťou s audiovizuálnymi projektormi.
Naši klienti majú zabezpečené aj garážovanie v štyroch garážach priamo pod penziónom a taktiež parkovanie na vlastnom parkovisku. Okrem kvalitného ubytovacieho a gastronomického servisu zabezpečujeme aj množstvo volnočasových aktivít : priamo v areáli penziónu sa nachádza sauna s fitnes, jedinečná banícka šachta s posedením pri „gaiste“, vlastný rybník s možnosťou rybolovu, vlastné kone ako aj jazda na nich vo voľnom teréne.

Vybavenie penziónu:
–––––––––––––––––
• WiFi internet v cene ubytovania • Sauna • Fitness • Jazda na koni • Rybolov • Detský lyžiarsky vlek • Billiard • Stolný tenis • Záhradný gril • Posedenie na terase • Razenie mincí • Fáranie do baníckej štôlne • Masáže

SLUŽBY:
––––––––-
- usporadúvame kongresy, firemné akcie a podujatia, spoločenské a kultúrne podujatia, workshopy , semináre, svadby a oslavy - požičovňa športového náčinia (lyže a lyžiarska výstroj, bicykle) - sprievodcovská činnosť (výlety s návštevami historických, kultúrnych a prírodných atrakcií v blízkom i širšom okolí) - fakultatívne výlety (špecializované tematické výlety na základe konkrétnych požiadaviek). 
Popis okolia a zaujímavých miest
Zaujímavosti z blízkeho okolia Kremnice:
**********************************************
Kremnické vrchy – značené turistické a cykloturistické trasy - Geografický
S t r e d E u r ó p y - Termálne kúpalisko Katarína - Jastrabská skala - Šturec - pozostatky z banskej činnosti - Ihráčske kamenné more, Ihráčška dolina - Turček-vodná nádrž - lyžiarske strediská: KRAHULE – zjazdové lyžovanie SKALKA - zjazdové lyžovanie, umelé zasnežovanie, 6 vlekov, večerné lyžovanie, ski servis + požičovňa lyžiarskej výstroje, bežecké trate.

Vzdialenejšie okolie Kremnice:
**********************************
- BANSKÁ ŠTIAVNICA – banské mesto, zapísané medzi pamiatky svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, múzeum - SVäTÝ ANTON - poľovnícky kaštiel - BANSKÁ BYSTRICA - historické centrum mesta, Múzeum SNP - VYHNE – „Vodný raj“, kde nájdete rôzne druhy bazénov, sauny a služby wellness centra - BOJNICE – zámok (sokoliari, historický šerm), kúpalisko, zoologická záhrada, múzeum praveku Slovenska - TURČIANSKE TEPLICE – kúpeľné mesto, termálne kúpalisko s aquaparkom - MARTIN - skanzen - Múzeum slovenskej dediny - SKLENNÉ TEPLICE – kúpelné mesto, jaskyňa s parným kúpeľom - Gaderská dolina - turistika + cykloturistika - KOVÁČOVÁ - termálne kúpalisko
 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012